Jump to content
madalinnt

Comanda online-teapa sau NU?

Recommended Posts

In urma cu o saptamana am facut ceva cumparaturi de pe ideesexy.com ,comanda(prin curier) trebuia sa ajunga in 3 zile lucratoare.Nu au nici un numar de telefon,doar o forma de contact pe site prin care le-am si scris ,dar fara sa primesc vreun raspuns.Avand in vedere ca momentan locuiesc intr-un oras din It,unde am facut si comanda, ce pot face pt a imi recupera banii? Thnx.

Edited by madalinnt
Link to comment
Share on other sites

Raspunsurile tale nu au nici o treaba cu intrebarea mea,scrii mult si prost,incerci sa pari °baiat° si tu dar nu e stilul tau. Ma provoci,dar nu am sa iti raspund provocarii.

Fi serios omule, ce provocare ti-a dat el? Uita-te la reputatia lui, de cand e membru. Nu stiu ce intelegi tu, dar mie mi se pare ca vrea sa te ajute. :-S

Edited by leaklife
Link to comment
Share on other sites

Kalashnikov mersi,am sa sun la OPC . Uita'te mai bine pe site ca nu sunt numai sule de cauciuc, sunt tot felul de produse afrodisiace,creme etc.Oricum la urmatoarea comanda(pe alt site) am sa imi comand si vreo 2 vibratoare ca sunt intr-adevar spectaculoase in pat alaturi de iubita,amanta,sotie .NU sunt bune pt astia care rup laba si asteapta conturi de pe brazzers[VA STITI VOI :) ].

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...