Jump to content
ben20

Thecrims

Recommended Posts

deci ...cand folosesti mozilla este urmator-ul bug...sa zicem ca esti logat pe server-ul 3...www3.thecrims.com...in prima fereastra... apoi mai deschizi o mozilla si bagi aceeasi adresa adik www3.thecrims.com...in a doua bagi spitalul cu selectat fata decat sa dai sa schimbi fata...cand mergi sa vanezi :D:D...si sa vanezi cu 3 ferestre 1 iupurele,2 user-ul cu care vanezi,3 spitalul :D ai inteles? ca la exprimarea mea de 13 ani :~:~:~ la romana numai 7 am :))

Link to comment
Share on other sites

deci ...cand folosesti mozilla este urmator-ul bug...sa zicem ca esti logat pe server-ul 3...www3.thecrims.com...in prima fereastra... apoi mai deschizi o mozilla si bagi aceeasi adresa adik www3.thecrims.com...in a doua bagi spitalul cu selectat fata decat sa dai sa schimbi fata...cand mergi sa vanezi :D:D...si sa vanezi cu 3 ferestre 1 iupurele,2 user-ul cu care vanezi,3 spitalul :D ai inteles? ca la exprimarea mea de 13 ani :~:~:~ la romana numai 7 am :))

ala nu-i bug... aia-i ca sa nu ti-o iei de la altii aka chicken tactics

Maharet ala iar nu-i bug e calculator. bug a fost cu creditele... backagain parca a scos nus cate milioane de credite pe mai multe accounts cica

energizeru ala era un fel de crims browser parca si dadea nus cat energie la vreo juma de minut ... eu unu n-as avea rabdarea sa dau doar cateva jafuri la juma de ora

Link to comment
Share on other sites

iepuri is accounts... farmezi accounts faci gang si dai spargeri. Dupa ce ti-ai crescut contul principal si un iepure dai la bursa si-ti iei armura si arma la iepure si la principal dupa aia cresti usor pe celelalte am jucat demult acuma numai stiu cat scoti exact dar e mult mai rentabil

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...