Jump to content
ZeroDoi

Categorie Donatii

Crezi ca ar fi utila o asfel de categorie pe forum ?  

116 members have voted

  1. 1. Crezi ca ar fi utila o asfel de categorie pe forum ?



Recommended Posts

5 placute ram ddr2 1 gb

Îmi trebuie mie dou? buc??i 2X1GB.

Momentan am a?a:

1 GB total memory type DDR2

Memory chip Kingmax Semiconductor from 512 MB

Maximum frequency: 333 MHz

Max bandwidth: PC2-5300

Memory chip Kingmax Semiconductor from 512 MB

Maximum frequency: 333 MHz

Max bandwidth: PC2-5300

...?i mi-ar surâde un upgrade.

Am placa de baz? ECS 945GCT-M2 care suport?:

º Dual-channel DDR2 memory architecture

º 2 x 240-pin DDR2 DIMM socket support up to 2 GB

º Support DDR2 667/533/400 DDR2 SDRAM

Edited by adba
Link to comment
Share on other sites

Ar veni prea multi idioti la cersit, si ar intelege ca aici se dau chestii moca.

Deja forumul incepe sa-si faca o imagine de genul ... aici sunt conturi de metin/filelist si ceva programe de flood/spam in loc sa fie vazut ca un forum de securitate

Cei care vad forumurile de securitate ca pe niste rahaturi unde gasesti programe de flood si diferite conturi de jocuri

sunt copii ce abia au implinit 13,14 ani si nu au nici-o treaba cu asta, sunt paraleli :))

On:// sunt si eu de acord ( am dat din greseala Contra ca nu eram atent)

Edited by Aerosol
Link to comment
Share on other sites

Am ajuns aici cautand sectiunea de donatii pentru site... Cred ca ar fi mai bine sa se faca o chestie de genul asta, sa poti dona siteului 5 euro 10, pentru niste mici avantaje ;)

Oricum cred ca e mai bine doar cu sectiunea de cereri... daca cineva are nevoie de ceva (nu bani ca de bani avem toti nevoie) atunci sa ceara si daca vrea cineva poate sa ii dea, asa daca vine cineva ca are de dat un monitor sa zicem or sa sara toti ca au ei nevoie de monitorul ala si atunci cine il primeste ?:-/

Edited by wraaaath
Link to comment
Share on other sites

sa poti dona siteului 5 euro 10, pentru niste mici avantaje ;)

Tocmai din acest motiv nu vrem bani de la voi: veniti cu 5 euro, cat e un pachet de tigari, si mai vreti si avantaje. ";)"

De exemplu, e cineva care a dat de cateva ori cate 100 de euro. Si nu, nu a dorit niciun avantaj. Cam asta inseamna donatie.

Link to comment
Share on other sites

Referitor la quote-ul pe care l-ai primit mai sus, da, e foarte bine ca vrei sa ajuti, si merita apreciati cei care o fac indiferent ca e pentru o comunitate, servicii medicale, educatie, sau orice alta cauza.

Doar ca fapta buna se opreste acolo unde ai pus tu virgula. Dai tu din multul sau putinul pe care il ai, pentru ca vrei sa ajuti, sa faci o fapta buna. Nu sa ii ceri rasplata, sa il faci sa se simta dator sau sa ii scoti ochii dupa aia. Stai linistit ca lucrurile astea nu se uita, chiar daca nu o sa apari la tv.

// proof

dona?ie - definitie | DEX online

Edited by BitMap
link problems
Link to comment
Share on other sites

Bine oamenilor.. a fost doar o sugestie, nu ma omorati....

Nu am spus ca vrem avantaje.... am spus "mici avantaje" ;) sa incurajeze lumea sa sustina RST .. mi se pare corect ca un site de pe care profita toata lumea (inclusiv eu ca am primit ajutor) sa primeasca un ajutor .. cat de mic... daca tu te superi ca primesti 5 euro degeaba imi cer scuze cu saracia mea ;)

PS: sunt multe siteuri care accepta donatii.. oricat de mici si la care am donat... nu inteleg de ce se apuca lumea de cur si sare in sus din nimic ??... da de... awsa e romanu.. deaia sungem saraci ca nu ne intelegem intre noi si e fiecare cu mamaliga lui

Edited by wraaaath
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bine oamenilor.. a fost doar o sugestie, nu ma omorati....

Nu am spus ca vrem avantaje.... am spus "mici avantaje" ;) sa incurajeze lumea sa sustina RST .. mi se pare corect ca un site de pe care profita toata lumea (inclusiv eu ca am primit ajutor) sa primeasca un ajutor .. cat de mic... daca tu te superi ca primesti 5 euro degeaba imi cer scuze cu saracia mea ;)

Gandeste-te ca dai banii aia pentru ca ai fost ajutat. Uite avantajul. :>

PS: sunt multe siteuri care accepta donatii.. oricat de mici si la care am donat... nu inteleg de ce se apuca lumea de cur si sare in sus din nimic ??... da de... awsa e romanu.. deaia sungem saraci ca nu ne intelegem intre noi si e fiecare cu mamaliga lui

Dar de ce? Chiar nu poti dona fara sa stie nimeni? Tre' sa fi tu ala mai cu mot si sa vada toata lumea ca ai donat, sa ai mai mult respect in ochii lor? Fi serios.

Edited by leaklife
Link to comment
Share on other sites

Sa te fut in gura ca esti prea prost pentru secolu asta... asta tiam ziso pe romaneste

1 : eu am zis ca e calumea sa fie o sectiune de donatii pentru staff si cei care merita !!!

2: Creca daca mai stai putin sa meditezi iti dai singur doua palme la mesajul pe care lai trimis tu....

Inca o data: eu am zis ca r bine venita o varianta de donatii pt site si atata tot... cum e scene fz si multe alte siteuri... .. imi place si ma ajuta siteul respectiv... ia din partea mea 5$.. am cautat asta pe siteul asta si daca as fi gasit as fi donat.. daca tu esti atat de roman si inapoiat incat sa nu intelegi asta dute si culcate si nu mai macani

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
Uite de asta imi este rusine sa zic ca traiesc in romania (desi nu sunt roman)... ca sunteti prea prosti frate

Defapt traiesti in Romania pentru ca esti mult prea innapoiat mintal sa faci fata in alte tari. Dar este oarecum o lege a naturii: oamenii desteptii pleaca din Romania in alte tari sa lucreze ca doctori, avocati si programatori si altii car emor de foame pe acolo vin aici.

Link to comment
Share on other sites

Sa te fut in gura ca esti prea prost pentru secolu asta... asta tiam ziso pe romaneste

1 : eu am zis ca e calumea sa fie o sectiune de donatii pentru staff si cei care merita !!!

2: Creca daca mai stai putin sa meditezi iti dai singur doua palme la mesajul pe care lai trimis tu....

Inca o data: eu am zis ca r bine venita o varianta de donatii pt site si atata tot... cum e scene fz si multe alte siteuri... .. imi place si ma ajuta siteul respectiv... ia din partea mea 5$.. am cautat asta pe siteul asta si daca as fi gasit as fi donat.. daca tu esti atat de roman si inapoiat incat sa nu intelegi asta dute si culcate si nu mai macani

Draga stimabilule,

Daca nu esti roman de ce te iriti pe un site numit Romanian Security Team? Simte-te liber sa-ti prezinti ideile intr-o comunitate lipsita sau cu un numar scazut de romani. Doar din curiozitate, de ce etnie esti? Nu, nu suntem prosti suntem mai destepti ca tine intrucat cunoastem sensul cuvantului donatie. Tu vrei sa iti cumperi un statut pe forum ceea ce este contrar regulamentului(probabil ca vrei si V.I.P. de cei 5$).

RST NU are nevoie de tine si de contributiile(injurii/idei sterile dezbatute cu multa vreme in urma) tale. Fa-ne un favor si sterge-ti contul. Astfel, toata lumea va fi multumita.

Edited by Ganav
Link to comment
Share on other sites

Hai ca v-ati cacat in ea de idee la sfarsit :)) chiar parea interesanta. Aveam si eu fel si fel de componente pc/laptop pe care as fi vrut sa le donez dar m-am sucit. Mai bine repar 5 calculatoare gratis unor persoane care consider eu ca merita si din pct-ul meu de vedere sunt satisfacut de aceste sarbatori.

Link to comment
Share on other sites

Nu se merita sa donezi pe RST, ca nu stii cui donezi...Te mai trezesti si luat la pula dupa ce ii donezi unuia de pe aici... La fel si pentru site, nu merita sa donezi, ca daca nu ii esti simpatic unui moderator alfa de pe aici, te trezesti si cu ban si luat la carici si cu banii dati. Intr-un cuvant nu se merita sa donezi aici, si in general nu se merita, daca vrei sa faci donatii mergi la o casa de copii sau de batrani abandonati/cu handicap, etc.

Link to comment
Share on other sites

@Rickets faza cu ban-ul nu donezi pentru a fi cineva (daca ai gresit e normal sa ,,platesti"), donezi pentru a ajuta forumul,

din moment ce tu vi pe RST doar cand ai probleme ( aici e o generalizare) si vrei sa primesti ajutor dar nu contribui cu nimic la comunitate...

Donatiile se fac doar la ADMINISTRATORI nu la Moderatori, si daca e sa doneze cineva

doneaza pentru a ajuta forumul.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...