Jump to content
Coco

Modalitate de a downloada jocurile cu plata pe iOS gratuit.

Recommended Posts

Salut cautam de ceva vreme cum as putea sa-mi instalez ceva jocuri care sunt cu plata pe App Store si am gasit acest tutorial pe youtube(NU NECESITA JAILBREAK) :

Click Me !

Link-ul programului este acesta : Click !

Daca urmati tutorialul de pe youtube este foarte simplu , chiar nu ma asteptam practic acest program gaseste si cele mai noi jocuri de pe app store si le downloadeaza & instaleaza (nu-mi dau seama cum functioneaza acest program , daca stie cineva sa explice)

Se intampla dupa ce sa downloadat jocurile si instalat sa vreti sa intrati in unul si sa primiti black screen apoi inapoi la home screen , aceasta eroare se poate rezolva prin tutorialul asta

PS : Ma astept la comentarii de genul "developeri muncesc sa faca si ei un ban si .. . da, dar de ce as da bani pe niste jocuri pentru telefon cand as putea sa-mi cumpar un suc si un pachet de tigari de bani aia? (Mentalitate de roman) , din cate am vazut jocurile ruleaza corect ba chiar apar in game center si in App store ca downloadate si merg exact ca si cum le-ai fi cumparat

Am postat aici pentru ca : "Stuff tools

Programe ce nu se incadreaza in celelalte sectiuni: hack sau securitate. Doar programe sau scripturi." Daca am gresit sectiunea rog mutarea topic-ul-ui , multumesc si spor.

Jocurile mele recent downloadate pe un 5s cu ios 8.1:a6rBrtJ.jpg Toate jocurile inafara de RNF4 si Fightback costa cate ceva pe AppStore iar eu le-am downloadat gratuit folosind acest program.

Edit : Am uitat sa mentionez ca merge si la aplicatii cu plata.

Edit 2 :

http://www.youtube.com/watch?v=4-jm2A1vb14

Aici aveti tutorial video cu PP. (Selectati calitate hd 720p pentru o vizionare buna. Edited by Coco
Adaugat video.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

A incercat cineva pe Android?Incerc diseara pe iOS si vad daca e worth it.

PS: Vad ca tradus scrie ceva de jailbreak assistant.. meh?

meh habar n-am da iti faci treaba cu el , mi se pare super si nu ai nevoie de jailbreak .. plus ca are functia ca ifunbox sa instalezi ipa files ( da nu la toate merge)

Link to comment
Share on other sites

Am incercat eu pe Android si merge. Cei drept, am ales ceva niste jocuri cu masini la intamplare...

Habar n-am daca merge cu android da mi se pare ca da merge si cu ala din cate imi amintesc de pe site-ul lor , incearca sa cauti niste jocuri cu plata si da-ne un raspuns.

Link to comment
Share on other sites

Am incercat versiune pt windows si cand incerc sa descarc imi cere apple id ,am pus adresa mea dar nu ma lasa cred ca tre sa faci alt id pe itunes ca sa poti descarca

Te-ai uitat bine la tutorial?

Mai sunt si alte alternative de exemplu am intrat pe telefon din browser-ul telefonului pe acest site djay 2 am apasat butonul de download telefonu imi spune ca site-ul vrea sa imi instaleze ceva apas ok si astept pac aplicatia instalata , sunt mai multe site-uri d-astea gen Store Heaven iPhone For Everyone , vShare - Free Download Cracked iOS(iPhone,iPad) & App Store Best Apps and Popular Games si asta , cauti aplicatia apesi download si la fel ca mai sus.

Link to comment
Share on other sites

Ma bucur ca va functioneaza , a incercat careva si vshare?

Edit : Pentru developeri care nu au cont-uri pe appstore / android (cont de dezvoltator aplicatii licenta etc) verificati Pgyer.com - Free Publish APP|Free In-House Distribution|App Globle Testing are tot ce-i necesar + upload gratuit si rapid , download din browser-ul telefonului

(Please upload .ipa or .apk file, file size cannot exceed 300M)

Pentru cei ce au nevoie sa-si inregistreze device-ul , pot downloada de aici Emu4iOS http://emu4ios.net (tot din browser-ul telefonului) aplicatia iti permite sa downloadezi 2 aplicatii cu care poti inregistra device-ul (iRec , Shou TV , testate de mine functionale are si audio)

Edit din nou , scuze pentru dublu post am apasat Quote din gresala in loc de edit .

Edited by Coco
scuze pentru dublu post am apasat Quote din gresala in loc de edit .
Link to comment
Share on other sites

@Coco ai idee de ce anumite jocuri/aplicatii nu le gasesc?... Nu prea inteleg prea mult in programu' ala, in rest e totul ok... Sunt curios de ce anumite aplicatii nu le pot gasi, de ex: Sygic/TomTom..

Mersi mult!

In general sunt numai aplicatii d-astea cunoscute sau nu stiu si eu am cautat cate ceva si nu prea am gasit ai incercat Pgyer.com - Free Publish APP|Free In-House Distribution|App Globle Testing si http://vshare.com ?

Gen , la primu search : http://www.pgyer.com/Bdk5

Edited by Coco
Link to comment
Share on other sites

Imi cere sa ma inregistrez, si nu merge pagina, adica se incarca foarte greu, daca reusesti tu sa-mi faci un account.. La mine arata ca se incarca dar ramane asa, nu stiu de ce...

Nu inteleg unde? pe pgyer downloadezi fara cont , la fel mi se pare si pe vshare

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...