Jump to content
ZeroDoi

Mega Oferta Vodafone Doar Azi - Minute Nelimitate in orice retea + 1.5Gb net

Recommended Posts

Oferta vine de la Vodafone ?i reprezint? cea mai bun? alegere pentru clien?ii care de?in cartele prepl?tite. Pentru 9 euro pe lun? eu cred c? sunt suficiente beneficii (internet, minute ?i sms-uri). Pentru a activa aceast? op?iune, timpul este limitat, pân? pe 31 octombrie (inclusiv). Trebuie s? încarci sau s? ai deja 9 euro credit. Dac? ai alte extraop?iuni activate, nu uita s? le dezactivezi!

Nu este nici un fel de smecherie, eu am fost si mi-am cumparat o cartela vodafone noua cu 9euro pe ea (aveam cosmote) si am activat extraoptiunea asta si merge. Daca este nevoie pun si poze cu mesajele primite.

11wajrq.jpg

Sper sa va fie de folos.

Edit// tocmai ce au schimbat pe site si trebuie sa trimiteti SMS si cu textul Nelimitat9

Edited by ZeroDoi
Link to comment
Share on other sites

Eu sunt mul?umit pân? acum de RDS-ul meu.

Cu 4€ ai nelimiat în orice re?ea ?i internet (5GB cu vitez? mare)

4euro, daca esti abonat la 2 servicii si faci 2 abonamente.

7euro daca esti abonat la un serviciu (ex: net sau tv)

aa.. habar n-am avut de asta. nu este luat pe numele meu

Când nu ai semnal treci pe roaming-ul celor de la Vodafone. Dar pe parcurs poate se extind ?i ei

Edited by EAdrian
Link to comment
Share on other sites

Eu am cosmote si ma tot tin de o perioada sa ma portez in alta retea, ce mi-a atras atentia a fost oferta celor de la digi care ofera minute nelimitate in orice retea + net nelimitat la doar 7euro lunar,doar ca au ceva probleme cu semnalul din ce am inteles de la unele persoane. Pana una alta am fost azi mi-am cumparat o cartela cu numar de la vodafone am bagat cartela intr-un telefon mai vechi si am activat optiunea asta cu 9 euro, chiar daca e putin mai mult ca la digi, am acoperire mai buna la net si la semnal fata de digi.

Eu sunt mul?umit pân? acum de RDS-ul meu.

Cu 4€ ai nelimiat în orice re?ea ?i internet (5GB cu vitez? mare)

4euro, daca esti abonat la 2 servicii si faci 2 abonamente.

7euro daca esti abonat la un serviciu (ex: net sau tv)

Edited by ZeroDoi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...