Jump to content
jsprq

Vand LAPTOP ASUS X550

Recommended Posts

Da' nu-i treaba voastra de ce il vinde la banii astia ma . L-a furat ,la castigat la bingo , l-a gasit pe strada .... e problema lui .

Faceti niste acuzatii nefondate . Unele produse, cumparate in cadrul unor promotii ,nu se pot returna pentru ca asa e regula promotiei pe care esti obligat sa o accepti daca vrei sa beneficiezi de ea .

Link to comment
Share on other sites

Si culmea, asa primesti tu laptopuri, pe banda rulanta?

Chiar nu e treaba ta cum primesc eu laptopurile .

Ba sincer voi aveti probleme grave , am scris si mai sus ca accept orice test asupra lui , merg cu laptopul si cumparator la magazinul de unde l-am cumparat . Ce dovezi mai trebuie ? Eu l-am cumparat din magazin , eu personal , cu numele meu , cash.

In fine , daca esti interesat ne putem intalni si abia apoi poti sa-ti dai cu pararea.

Link to comment
Share on other sites

Laptopul nu are nici o problema , se poate verifica , am specificat deja asta , nu-l pot returna la magazin , nu accepta. Il vand pentru ca am mai primit unul , putin mai slab ca performanta .

Nu iti inteleg logica; tu vrei sa il vinzi pe cel mai performant si sa ramai cu cel mai putin performant?

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

Defapt nici unu din cei care ati postat aici nu aveti bani sau nu aveati de gand sa-l cumparati dar va place sa fiti importanti. Nu e problema ta cum a facut el rost de el. Daca vrei sa-l cumperi la un pret mai mic, risti. Daca nu iti permiti pretul intreg, nu il cumperi. @aelius de ce ii lasi sa umple threadul de rahat? Daca vrei un x5 si nu iti permiti unu nou, il cumperi sh? Adica poti sa-ti iei teapa sau poti sa dai lovitura, da? Asa e si aici. Incetati sa mai fiti importanti ca nu sunteti.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...