Jump to content
Terry.Crews

Cat se castiga din video-chatting?

Recommended Posts

N-am inteles niciodata de ce platesc oamenii ca sa vada o femeie pe calculator (eu nu le consider curve) ,cand pot avea cu banii aia o femeie langa ei in pat.

E vorba de anonimitate, legalitate, fidelitate (pentru ca e una sa te masturbezi uitandu-te la o fata, alta sa o f*ti), hormoni (faci cand ai chef, ca pana ajungi la c*rve sau pana vine una la tine s-ar putea sa-ti treaca) si multi alti factori.

Link to comment
Share on other sites

50% de gagica ( nu conteaza daca e grasa,slaba,lenta sau rapida,bruneta sau blonda si alte comparatii ca intre modele de masini )

25% de camera cu care facea stream + lumini + decor + optiuni zoom in/out rapide.

20% de site-urile unde ai conturi de studio ( acolo vei hali bonusuri daca ai gagici bune si fac bani )

5% sa dea norocul in bafta lor :))

Daca ai 2 ramolite care nu janes nici engleza ia-ti gandul,iti futi banii,mai bine fute-le tu tot pe banii tai,macar ai o satisfactie.

Am avut o gagica care facea chat si am auzit de la ea chestiile astea,ea era si fata morgana acolo era pestoaica sefa,pardon "sefa de studio" aka le indruma pe gunoaiele noi.

P.S. : Da-le dracu de curve da-mi-le mie :))

Link to comment
Share on other sites

Se castiga de la 600$ (cele mai penale) pana la 2-3-5 mii pe luna.

Totul depinde doar de ele daca stiu sa momeasca clientul, trebuie neaparat sa stie engleza.. cat sa poarte o conversatie mediocra.

Daca sunt din buc sau dispuse sa lucreze in buc fetele da mi un pm si te pun in contact cu cineva cu studio.

Link to comment
Share on other sites

E vorba de anonimitate, legalitate, fidelitate (pentru ca e una sa te masturbezi uitandu-te la o fata, alta sa o f*ti), hormoni (faci cand ai chef, ca pana ajungi la c*rve sau pana vine una la tine s-ar putea sa-ti treaca) si multi alti factori.

Da frate , inteleg toate fetishurile si nu am nicio problema cu ele , dar la un moment dat ajungi sa ti se scoale cand vezi un monitor si nu cand vezi o femeie .

Sunt sigur ca daca ai $20 de cheltuit pe zi pe videochat , cu banii aia poti iesi intr-un bar si ai in fiecare seara cate o femeie palpabila + ca e mult mai sanatos pentru creier.

Link to comment
Share on other sites

Se castiga de la 600$ (cele mai penale) pana la 2-3-5 mii pe luna.

Totul depinde doar de ele daca stiu sa momeasca clientul, trebuie neaparat sa stie engleza.. cat sa poarte o conversatie mediocra.

Daca sunt din buc sau dispuse sa lucreze in buc fetele da mi un pm si te pun in contact cu cineva cu studio.

Sunt in cluj......

si daca le duc la studio eu ce dracu mai castig? :))

Link to comment
Share on other sites

Salut. Eu lucrez in domeniu videochat(IT support and others). Care-i treaba cu studioul:

De obicei modelul primeste 50% din ce face

Iti ofera aparatura performanta(camere web profesionale, PC-uri performante, microfoane, lumini s.a.m.d)

Iti ofera suport tehnic 24/7

Iti ofera "Know how" (unele)

Iti ofera de cele mai multe ori un program(orar), care te ajuta sa iti stringi membri fideli(more $)

Iti ofera training-uri(unele)

Iti ofera suport financiar pana incepi sa faci $

etc.

Acasa iti lipsesc multe chestii:

Nu stii pe ce site-uri se castiga mai bine

Ai batai de cap cu crearea conturilor de model

Nu ai un program si cel mai frecvent ai sa zici (dar las' ca intru mai tarziu)

Daca vezi ca nu-ti merge 1 saptamana 2 te lasi batuta ca tie iti trebe bani

etc.

Ca sa-ti spun de castig, un model de top castiga (eu iti spun incasari reale) undeva la 3k dolari la 2 saptamani(majoritatea site-urilor platesc la 2 saptamani)

Modelul respectiv trebuie sa stie limba engleza, si sa aiba o cultura generala destul de buna(sau macar sa munceasca sa o inbunatateasca), de 90 60 90 nu este nevoie!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...