Jump to content
kw3rln

[RST][Video] Conquiztad0r.ro Killer [de actualitate]

Recommended Posts

eu :x0xboy: mai frate am vazut cateva filmulete care demonstreaza ca poti folosi un program.

Player: gabriel30: nu e la misto facut filmul,chiar se foloseste

moderator: KsEngage: x0x: e la misto facut filmuletul

penibilitatea astuia depaseste limita prostiei adika zik 2 mai zik inca 20 dupa mine si ai zik ca am programu iare el ami zice bravo tie... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Deci ca sa intelegeti cum sta treaba cu muierile de acolo. Eu eram in joc cu Euterpe si ii rupeam mufa cu raspunsuri fulger si corecte la toate intrebarile iar pe partea cealalta ShitDomino ... scuze WishDominion (tot aia e) imbarliga lumea in chatroom ca nu exista asa ceva. Cand a intrat Euterpe in chatul principal a zis ceva de genul ca suntem niste nenorociti si a chemat-o pe messenger pe ShitDomino pentru o discutie privata (oare de ce?). Cand am cerut sa zica ce s-a intamplat in meciul demonstrativ au dat-o sucita si au divagat dupa care s-au tirat amandoua iar ceilalti moderatori continua sa minta lumea. Si toate astea pentru ca ne pretam ca niste romani cacaciosi ar putea intelege cand ii anunti ca au probleme de securitate. Cand trimitem la site-urile de afara full disclosure primim multumiri. In Romania primim spitzuri in cur. Se renteaza sa faci ceva omenesc pentru cacatii din Romania? Eu zic ca nu.

Do you remember bitefight problem? :)

Link to comment
Share on other sites

OK. Daca nu cred, ar trebui facut public programul. Sa-si faca puncte vreo 200-300 de oameni .. sa castige meci de meci cu punctaj maxim .. si apoi isi vor pune problema. Sunt oare romanii asa de destepti? :) Si se vor convinge. Oricum am vorbit cu administratorul jocului si i-am trimis si lui filmul sa se convinga :)

Link to comment
Share on other sites

Felicitari baieti !

Mi-am facut cont sa va felicit insa se pare ca voi mai zabovi o vreme pentru ca sunt destule de invatat pe aici.

Cat despre porcaria aia de joc, nu se putea, o stropeala mai mare.

Daca astia cred ca inca e la misto bagati-va tare si luatile laptopurile toate de la licitatii.

Alta idee...cu licitatiile alea..daca s-ar putea umbla la ele sa liciteze aia sute de mii deja sunt pe la 700 000 si sa castige un RST Player cu 10 galbeni.

De la Bacau, numai RESPECT !! 8)

Link to comment
Share on other sites

mie intotdeauna flashu mi s-a parut o porcarie nu stiu de ce , probabil ca multi "php-eri" (inventat,nu cautati in dictionar) pe care i-am intrebat in trecut de flash mi-au raspuns cu "bleach" .

Mi-am cam dat seama de metoda , da mi prea lene sa fac un program propriu :)) Si din staff care joaca ,jucati si varianta in maghiara si cuceriti UNGARIA , nu lasati nici un teritoriu .

: laptopu ii al meu ...

Link to comment
Share on other sites

Eu ma intreb, daca tot ati facut programul, de ce nu ni-l dati si noua? Eu una joc de mult timp acest joc si chiar as vrea sa am acest program, dar nimeni nu mi-l da si mie! Sau poate chiar nu exista in realitate? Din cate am vazut , totul este real dar il vreau si eu mult de tot, chiar contra cost, doar asa sa ma amuz de cei care se cred "geniali" pe conquiztador! Astept un mesaj de la cel care l-a produs , daca vrea sa mi-l dea! Ms frumos.Ruxy

Link to comment
Share on other sites

Eu ma intreb, daca tot ati facut programul, de ce nu ni-l dati si noua? Eu una joc de mult timp acest joc si chiar as vrea sa am acest program, dar nimeni nu mi-l da si mie! Sau poate chiar nu exista in realitate? Din cate am vazut , totul este real dar il vreau si eu mult de tot, chiar contra cost, doar asa sa ma amuz de cei care se cred "geniali" pe conquiztador! Astept un mesaj de la cel care l-a produs , daca vrea sa mi-l dea! Ms frumos.Ruxy

mai miroase careva un social eng aici? :)

vroiam sa zic de la primul post, dar ma gandeam ca poate's paranoic

poate sunt :D

Link to comment
Share on other sites

Felicitari baieti !

Mi-am facut cont sa va felicit insa se pare ca voi mai zabovi o vreme pentru ca sunt destule de invatat pe aici.

Initial asta intentionam si eu...dar dupa c am arunkt o privire pe forum am zis k ar fi bine sa raman.......k d...numai asa se poate invatza.felicitari slick :twisted:
Link to comment
Share on other sites

Cred ka ajtia care vor programu` , il vor doar ka sa mai kastige si ei , mai un prosop , mai un laptop ... ka asta am vz ka e la bataie la licitatie ;) deci mai bine ramane programul PRIVAT ;)
mare pakt...tare mi-ar fi placut sa imi bat si eu putin joc de ei:))....dar owneru e owner....si el decide ce se intampla(si ma refer aici la rst nu numai la creator) :roll:
Link to comment
Share on other sites

ENCODED, no offence dar ai zis o mare porcarie...iti dovedesc ca u poti sa ai...100 de milioane de galbeni pe conquiztador, eu 100 de mii de galbeni si conexiune mai buna decat tine si-ti suflu prospu'...am zis prospu fiindca 100.000 nu ajunge pentru laptop;)

Am prosoape akasa ms ;) De ce te`ai inregistrat pe forum ? Sunt extrem de curios :D

Link to comment
Share on other sites

oricum, slick si RST-ul hotarasc daca-l da si la altii sau nu...daca-l da, fericire mare ca unii de pe acolo chiar merita umiliti...daca nu, asta este, n-o sa moara nimeni...
U ai citit primul post si penultimul post ? daka da MAI CITESTE 1 DATA CA N`AI INTELES NIMIC !
Link to comment
Share on other sites

voi ati observat cati useri noi avem acuma? :lol::lol: si pentru aia care ziceti ca unii merita umiliti... daca este facut public o sa aibe programu si aia inteligentilor si pan la urma la blitzshit aia o sa castige numa ala rosu ca daca-i egalitate ala castiga :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...