Jump to content
kw3rln

[RST][Video] Conquiztad0r.ro Killer [de actualitate]

Recommended Posts

Nemesis,programul vostru invinge intotdeauna, sau mai da si rateuri?Bate si jucatorii buni de acolo sau numai looserii?

Tu iti bati joc de noi?tu nu ai vazut filmu?wtf..numai de doua ori a dat raspuns gresit..ca na se mai intampla.....Dar asta chiar nesimtire si cu video si sa pui asa intrebari?! anyway..ai primit raspunsu`

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Bate totul. Din 100 de intrebari rateaza cam 5. Maine se face update la el in functie de ce modificari se fac pe site si va fi mult mai complet. Oricum decizia a fost luata de Slick. Programul va ramane privat dar vom mai fi cativa oameni care din cand in cand ii vom mai stresa pe jucatori. NU vom incerca sa castigam vreun premiu asa ca se pot juca cu totii linistiti.

Cine mai are idei de jocuri online ce pot fi "verificate" de catre RST sa ne lase adresele aici.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kenpachi
Sa stiti ca vorbesc in cunostinta de cauza.Sa nu imi spuneti ca nu am dreptate.

OFFTOPIC : nu imi mai stergeti posturile comunistilor. vorbiti despre libera exprimare si despre cum hackingul este o forma a acestui curent dar stergeti posturile care va deranjaza. hint : zbeng.

ONTOPIC : incep sa cred ca acesta nu este singurul program de gen pentru ca am asistat la un joc intre un om care folosea acest program si un alt om care raspundea la fel dar cu siguranta nu avea acest program deci ori avea ceva asemanator ori omul chiar stia raspunsurile pe dinafara pentru ceea ce nu poate fi omis pentru ca omul avea 5000 de jocuri jucate.

UNDERTOPIC : U SUCK. ALL OF U.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kenpachi
Pt katmai:

Copil teribil ce esti realizeaza ca v-am invins programul vostru!!Pricepi?Care ati fost cu nick-ul AstaE va poate lamuri si pe restul!!Si pricepeti:L-am eliminat!!!victorie categorica!!

vrei sa iti explic ce s'a intamplat ?

ai batut pe unul la fel de ratat ca si tine care a stat sa invete raspunsurile la intrebari pentru ca nu detine o viata sociala... de'aia ti s'a parut asa de bun omul. eu am jucat ieri 50 de meciuri din care am pierdut 0 si peste jumate s'au terminat cu total domination din partea mea.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kenpachi
adminu de la jocu asta "teribil" nu posteaza pe aici , ca incep sa ma amuz destul de tare pe seama topicului ...

tu ai posta undeva unde toti useri o sa iti zica ca esti ratat si o sa iti rada in fatza ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Am rezolvat dar am luat ban :) Ca sa incheiem discutia de pe chatul lor iti zic doar atat. Zi merci ca nu esti jucator de bitefight. Acolo am creat haos. Momentan zic ca e destul de bine pentru voi ca doar 4 oameni joaca codati din cateva mii.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kenpachi
intra la separeu acolo unde iti vezi numele

alo tinere ... ai tacut ? iti dai seama ca daca il dam doar la userii care ii stim de pe forum creem haos si in 2 saptamani o sa inchida jocul nu ? dar sa fie publicat peste tot ce crezi ca s'ar intampla ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...