Jump to content
kw3rln

[RST][Video] Conquiztad0r.ro Killer [de actualitate]

Recommended Posts

interesant ar fi de facut si astia conquiztador.com ... dar cred ca mai bine nu...

offtopic: cum pot lua legat cu unul din membrii staff-ului intr-o pb personala?

Dupa ce citesti cu atentie primul post, si REGULILE forumului o sa iti dai seama singur cum ii poti contacta, trebuie doar sa citesti!

ma bucur pt raspuns dar nu tr sa fii sarcastic. te-ai gandit ca poate eram pe graba, ca poate intr-o singura zi de la inreg. nu aveam timpul fizic necesar sa citesc chiar tot?... te-ai gandit ca poate in timpul programului de lucru am scapat 10 min ca sa ma pot conecta pe un hotspot sa pun aceasta intrebare?...

am vaz. ca f. multi p-aici sunt rautaciosi, probabil din prea mult respect de sine, dar eu consider ca pana nu cunosti un om n-are sens sa-l descalifici din start, asa cum multi dintre voi o fac...

respect pentru cunostintele pe care le aveti (n.b. a nu se citi "pile") dar poate si ceilalti exceleaza in alte domenii... asa ca, va rog, cel putin in cazul meu, fiti intelegatori, nu ma impuscati cu raspunsuri "dinainte stabilite" pt. ca nu fac parte nici din categ. cersetorilor nici din cea a lnesilor. tot ceea ce dorsc sunt niste raspunsuri si poate uneori, chiar daca ele sunt sub nasul meu, sunt prea orb sa le vad sau prea grabit sa le sesizez... cer prea mult?

respect

Link to comment
Share on other sites

slick nu e la politehnica el a copiat acel script si la postat atata a facut el nu il condamn ca nu stie dar el nush daca isi ocupa timp cu asta ;) e facut de un gajiu de colo ;)

aloo,donsoara ai invatat pana la urma ce e ala FTP?

Pentru fanii BlaCkIcE care nu stiu , BlaCkIcE = hackedss .

Link to comment
Share on other sites

Frumos liutza1 1 post si vrei programu, daca ai fi citit chiar pe prima pagina sau pe a doua nu stiu sigur este precizat faptul ca nu se face public programul si nici nu se vinde, dar unor romani le e mai usor sa cerseasca pe ultima pagina decat sa citeasca :evil:

Link to comment
Share on other sites

http://www.conquiztador.ro/client/clientparams.xml

<PRELOADER EXTRQ="aagetpreloader.php" FILE="client/nopreloader.swf" MINTIME="1000" TOTALBYTES="3000000" STOPPED="0" />

<SOUNDS FILE="client/sounds.swf" />

<SYSCODE FILE="client/syscode.swf" />

<STUPIDO FILE="client/stupido.swf" />

<WAITHALL FILE="client/waithall.swf" DATING="1" MONEY="0" />

<MAP FILE="client/map_all.swf" />

:)) ce mai vreti mai mult, mai departe dati page source si mai greu ca au schimbat algoritmul de criptare al intrebarilor, dar il fac eu si pe asta :) Daca iese programul cu "strangerea" raspunsurilor mai imi ia 5 min sa fac "finalul", baftA

Link to comment
Share on other sites

Miai baieti vedeti ca astia de la media pro vor face un update la site pt confortul nostru. :)))))))) Asa ca va trebui probabil sa schimbati si codu la programel.

Daca tot il updateaza si nu o sa mai mearga nu ne dati si noua prog sa ne jucam cu el in seara asta? :cry:

Link to comment
Share on other sites

salut sunt nou pe acilea leam putin cu vulenerabilitatile cu scamurile etc am gasit siteuri de hacking romanesti si straine .Straini dak spui dami ji mie prog ala ti-l da .Romani le ceri programu si ei"Nu lingusitorule" asta e comparatia din aceasta mi=am dat seama ca romani sunt nijte tarani egoist mai ales pe acest site dak cineva a gresit invata-l nu rade de el ca ji u ai fost la inceput nimeni nu s-a nascut invatat

sry pt jignire si pt ortografie.

Pt cine se simpte

COMENTATI :PP :PP

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis
salut sunt nou pe acilea leam putin cu vulenerabilitatile cu scamurile etc am gasit siteuri de hacking romanesti si straine .Straini dak spui dami ji mie prog ala ti-l da .Romani le ceri programu si ei"Nu lingusitorule" asta e comparatia din aceasta mi=am dat seama ca romani sunt nijte tarani egoist mai ales pe acest site dak cineva a gresit invata-l nu rade de el ca ji u ai fost la inceput nimeni nu s-a nascut invatat

sry pt jignire si pt ortografie.

Pt cine se simpte

COMENTATI

Stai linistit ca pana acum 1 saptamana le dadeam direct ban. Si da, romanii sunt la fel de cersetori ca si tiganii. Din moment ce este precizat ca nu va avea nimeni un anumit program marca RST de ce lumea continua sa ceara? Plus ca am pus aici la dispozitia tuturor o gramada de chestii despre care nici nu se auzise si dupa aia mai si comentau si se dadeau rotunzi. Si sa stii ca invatati nu ne-am nascut dar nici cersetori n-am fost vreodata iar majoritatea lucrurilor le-am invatat pierzand nopti cativa ani si invatand singuri asa ca ne permitem sa luam la misto pe cine vrem. Aici nu e democratie dar cei care intr-adevar au ceva serios de spus sunt primiti cu bratele deschise. Nu se va simti nimeni pentru ca ni se cam rupe de parerile altora. In general din cateva clickuri sunt facuti sa isi ceara scuze si sa isi vada de treburile lor. Si nu ti se vor scuza greselile de ortografie din moment ce esti roman, incerci sa ne bati obrazul si nu ai bunul simt sa scrii cat de cat corect.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kenpachi
salut sunt nou pe acilea leam putin cu vulenerabilitatile cu scamurile etc am gasit siteuri de hacking romanesti si straine .Straini dak spui dami ji mie prog ala ti-l da .Romani le ceri programu si ei"Nu lingusitorule" asta e comparatia din aceasta mi=am dat seama ca romani sunt nijte tarani egoist mai ales pe acest site dak cineva a gresit invata-l nu rade de el ca ji u ai fost la inceput nimeni nu s-a nascut invatat

sry pt jignire si pt ortografie.

Pt cine se simpte

COMENTATI :PP :PP

cum poti sa spui ca stii despre hacking cand tu nu ai cunostinte de baza despre limba romana ... mi'e lene sa ma apuc de tine pt ca sincer am obosit sa tot urlu la toti aliteratii care intra pe site sa se dea rotunzi. am sa fac totusi o analogie la comparatia ta straini binevoitori/romani zgarciti ... aici ai venit sa ne zici ca un copil de clasa a 3'a : " stii daca mergeam la Ionel el imi datea [insert ceea ce cereai here] ... dar tu nu imi dai " iar eu ca sa nu par mai bulangiu decat Ionel iti dau pana la urma programul ... uite aici link de download al programului :


[url]www.iatiolamuiecocalarjegos.com/descarca.php[/url]

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Am devenit fan Zaraki Kenpachi :X

Oare de ce o mare parte din jucatorii respectivului joc de cacat sunt agramati? Stiu :D Pentru ca e un site plin de influente rrome. Au lasat pokerul pe doizece si s-au apucat sa castige laptopuri inexistente pe conquiztashit.

Link to comment
Share on other sites

Sal,

nu sunt programator, dar am o intrebare pt cine se pricepe (daca se poate as vrea un raspuns din partea cuiva din staff)

Serverul trimite raspunsul corect o data cu intrebarea ? (Presupun ca trimite cele 4 variante de raspuns, dar trimite una dintre variante marcata ca fiind cea corecta?)

Daca nu, atunci cum a fost posbil ceea ce se prezinta in film?

Daca da, atunci am alta intrebare:

Daca se remediaza aceasta situatie, iar raspunsul corect va fi trimis de server catre client abia dupa ce acesta a introdus raspunsul sau (sau raspunsul corect NU va fi trimis catre client, ci raspunsul userului va fi trimis catre server si comparatia cu raspunsul corect va fi executata in server, iar serverul va trimite un mesaj de genul "corect" sau "incorect"),

va mai fi posibil ceea ce se intampla in filmulet?

Va rog mult de tot raspundeti-mi. Multumesc anticipat !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...