Jump to content
kw3rln

[RST][Video] Conquiztad0r.ro Killer [de actualitate]

Recommended Posts

Bravo moldy insa nu cred ca e bine cum ai facut tu, respectiv sa afisezi optiunile si numarul optiunii corecte pentru ca exista intrebari care au foarte multe variante posibile de raspuns cum ar fi "care din urmatoarele este o rasa de caini", "cine a fost prim ministru al romaniei" etc etc

Link to comment
Share on other sites

Guest Kenpachi

slick vrea sa spuna ca exista intrebari abstracte de gen :"care dintre urmatoarele este un tip de vin" ... si programul va fi nevoit sa iti afiseze toate raspunsurile posibile din baza de date ... aceeasi dificultate a fost intampinata la cqkiller 1 cand existau prea multe variante de raspuns si nu incapeau in acea bara ... nu stiu daca a fost rezolvata problema pentru ca nu am vazut urmatoarele versiuni in actiune.

Link to comment
Share on other sites

Ba baieti...hai ajutati-ma si pe mine ca NU va cer programul...

2min stati ganditi-va si postati si mie aici cu ce sa incep .... ca eu am doar vointa. Postati si voi niste tutoriale ...ceva cu care sa incep...

Stiu ca o sa spuneti ca ar trebui sa caut pe google dar sunt o multime si pe mine m-ar interesa doar unul care sa fie potrivit pentru cunostintele mele(in concluzie unul bun pe care sa pot sa-l inteleg usor)

Dar nu ma luati cu chestii de alea complicate ca sunt la inceput in programare(mai stiu eu ceva turbo pascal dar nici nu se compara) .... dati-mi si mie niste tutoriale de alea ca de noob.

Stiu ca s-ar pute sa i-au warn pentru ca nu am postat unde trebuia sau ceva de genul asta....dar ganditi-va si voi ca spre deosebire de altii eu nu ma milogesc dupa prog ci dupa niste tutoriale amarate

hai va rog!

Link to comment
Share on other sites

Mah, de unde pot sa fac si eu rost de programul asta, k nu ii mai halesc pe astia cu jocul lor :evil: :evil:

daca puteai sa citesti sunt sigur ca te-ai fii descurcat la conquiztador si fara program, si tot daca ai fii citit nu ai fii postat aici.

prostia este infinit mai fascinanta ca inteligenta.... Inteligenta are limtele ei... prostia nu.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Kenpachi

gataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ajunge cu prostia si cu toti carcotasii care incearca sa foloseasca reverse psichology pentru a face rost de program. programul NU MAI EXISTA MOMENTAN

asa ca pana termina slick sesiunea si compileaza noua versiune a programului :

TOPIC CLOSED UNTIL FURTHER UPDATES !

pentru discutii despre acesta aveti un topic deschis la OFF-TOPIC acolo puteti sa spuneti tot ce aveti pe suflet !

Link :

http://www.rstcenter.com/forum/discutie-conquiztador-t10044.rst

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Cine ne va mai cere pe privat, pe forum sau pe mail programul va avea ban si vom trimite ip-urile celor care cersesc la stafful conquiztador pentru a le interzice definitiv accesul la joc. Nu stam sa repetam oricarui retard ca programul nu va fi niciodata facut public.

Echipa RST nu va da/vinde/imprumuta vreodata programul Conquiztador Killer. Daca va contacteaza cineva si va spune ca detine acest program puteti sa fiti siguri ca ori incearca sa va tepuiasca la bani ori va trimite un troian sau cine stie ce alta tampenie. In momentul de fata nu mai exista nicio versiune functionabila a acestui program si sunt mari sanse ca Slick sa nici nu mai updateze acest cheat.

NU MAI CERSITI PENTRU CA SUNTETI PENIBILI

Subiectele legate de acest cheat sunt inchise.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...