Jump to content
wtf

Mircea Badea vs motociclistul Teodor Emi

Recommended Posts

Intentionat l-am deschis la cosul de gunoi, e ok aici.

Mircea Badea urc? în ring cu un campion na?ional! - Fanatik | Sport si pariuri

Pe scurt, in seara asta motociclistul il va bate mar pe Mircea Badea :))

Din pacate nu stiu ora la care se desfasoara evenimentul.

În urm? cu trei luni, Mircea Badea ?i un motociclist au avut un conflict, în direct la Antena 3. Prezentatorul TV a vrut s? îl bat? pe b?rbat fiindc? îl enerva cu motocicleta în timpul emisiuni.

@Nemessis

Edited by wtf
Link to comment
Share on other sites

20.51. MECIUL S-A INCHEIAT! Teodor Emi, motociclistul luptator a castigat detasat! Mircea Badea a stiut, de la bun inceput ca nu poate avea nicio sansa in fata unui profesionist si poate, tocmai de aceea, este de apreciat faptul ca a acceptat provocarea. Pe de alta parte, Teo are toate motivele sa fie mandru pentru ca a obtinut, chiar in aceasta seara, razbunarea pe care si-a dorit-o. El s-a luptat pentru onoarea motociclistilor si a sportivilor in Romania pe care - a considerat el - Badea a "terfelit-o".

20.48. Clipe dificile pentru realizatorul tv!. Mircea Badea s-a accidentat! S-a chemuit si arata ca si cand l-ar durea spatele.

20.44. Exact cum se asteptau cei mai multi dintre spectatorii prezenti in sala, meciul este total inegal. Teodor Emi este intr-un mare avantaj. Mai pe romaneste, luptatorul-motociclist "l bate pe Badea de il rupe!". Jurnalistul si-a pierdut deja suflul.

Nu vrea sexul meu sa pun sursa ca e un site de cacat care promoveaza curve si alte gunoaie ale societatii,a postat cineva intr-un grup pe facebook si am zis sa va arat :D

LE: era mai sus site-ul :)) > asta

Edited by Eddie91
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...