Jump to content
BlaCkIcE

TUTORIAL SA FACI BANI PE NET

Recommended Posts

Deci va voi face un tutorial cum sa castigati bani pe net

Imi dau seama ca sunt sute de persone care doresc asta

Printre ei si eu … :D

Sa incepem

1.Va trebe un cont PayPal , Alertpay .. dar in cazu accestui tutorial va trebui AlertPay

Click aici pentru a va face cont : AlertPay

Dati register:? mai incolo cred ca stiti (care nici macar atata lucru nu stie mai bine se apuca de invatat engleza si apoi intra pe acest forum pentru a citi topicu)

2. Aici va v-oi prezenta o lista de situri unde puteti sa va faceti conturi pentru a castiga $

DailyClicks

BOX

DEOCAMDATA LASAM 2

Ce va rog eu (aici e momentu cand ma ajutati si pe mine )

Cand va faceti cont dati exact click pe Linkurile prezentate mai sus si apoi dati Register si va inregistrati) Imi va da si mie 1 CENT deoarece v-ati inregistrat dumneavoastra si nu va ca dauna contului dumneavoastra nimica deoarece fiecare cu contu lui )

Daca mai doriti situri contactati-ma

Aceste situri sunt 100% BUNE si va platesc va garantez eu

http://www.zapping.evonet.ro/pics/a3b4f110db40c491c8b7cd85ffde3a1c.JPG

Dup ace v-ati facut cont pe unu din siturile de mai jos …

DailyClicks

BOX

Faceti urmatoru lucru …

La dailyclick

-logativa

-apoi vedeti ca pe dailyclick apare undeva View Ads uitati

http://www.zapping.evonet.ro/pics/04efaa479b0c91d65142f6e364b6ca18.JPG

La box

-logativa

-apare undeva de data asta SURF ADS prin stanga sus il gasiti voi ca sunteti destepti.

Dupa ce ati dat acolo

-dati click pe fiecare reclama si apoi asteptati 30 secunde sa se incarce sa va apara semnul $ (cu verde)

Si apoi inchideti pagina si dati click pe a 2 reclama si tot asa pana la sfarsit pana ati terminat toate reclamele .

Apoi dupa ce ati terminat de dat click pe toate reclamele dati click pe Member si vedeti ca v-o aparut cati bani ati facut pe accea zi

A 2 zi v-a va mai aparea inca un set de reclame si tot asa timp de 1 sapt faceti vreo 3 $ depide de reclame … daca aveti si referali faceti pe zi 3 $ asa ca descurcativa dati cate mai multe clickuri in fiecare zi pt a face bani

Si dupa ce ati acumulat 10 $ dati Chashout si vi se v-a duce bani in contu dumneavoastra PayPal sau AlertPay … asta logic dupa ce ve-ti sta un timp pe site pana faceti 10 $

E simplu cu cat mai multe situri cu cat mai multi bani va ia cam 2 ore pe zi si veti face bani stand relaxat pe scaut la o cafea si dand click .

Eu zic ca merita .

Acu depinde de voi ce importanta dati dumneavoastra acestui tutorial si cat de seriosi sunteti ;)

BAFTA

Made by BlackIcE

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...