Jump to content
siur

Dezbatere între Victor Ponta și Klaus Iohannis

Recommended Posts

Salut, caut de vreo 2 ore Dezbaterea între Victor Ponta ?i Klaus Iohannis integral si nu am gasit decat aici video-ul https://www.privesc.eu/arhiva/54379/Dezbatere-intre-Victor-Ponta-si-Klaus-Iohannis.

Problema este ca video-ul/player-ul se blocheaza din 3 in 3 secunde.

Stie careva alt site in care pot vedea si eu dezbaterea, sau eventual o solutie? Multumesc mult.

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

Nu ai ce sa vezi.

Un maimutoi bine pregatit cu o suta de dosare si un om civilizat care nu are logoree. Atat. D-abia astept sa iasa Ponta, sa aud pe cineva ca plange ca le merge rau. Ce motiv au sa voteze cu Ponta nu inteleg.

Link to comment
Share on other sites

Nu ai ce sa vezi.

Un maimutoi bine pregatit cu o suta de dosare si un om civilizat care nu are logoree. Atat. D-abia astept sa iasa Ponta, sa aud pe cineva ca plange ca le merge rau. Ce motiv au sa voteze cu Ponta nu inteleg.

Or sa faca cum au facut si cu Basescu (toti l-au votat si apoi au inceput sa planga) asa o sa fie si cu Ponta...

Link to comment
Share on other sites

Le-a trimis cineva niste mail-uri,vreo 15-20k pe mail-ul ala cu spin la sender id,subiect cu mesajul : " Muie Ponta!" ... asa am auzit :D

Asta ca sa inteleaga ca stiu si altii sa faca spam ieftin :D

Numai atata ... :)

// Am primit un mesaj de la nr-ul "+85520928942" ( Nu stiu ce retea este ) ... Mesaj : " Va multumesc pentru votul din primul tur! Duminica veniti la vot impreuna cu prietenii si familia!Trebuie sa oprim regimul lui Iohanis/Basescu!"

F*$k off .... ca nu pot sa ii sun inapoi sa le dau de "dulce" ..

// LE : Apropo de dulce :

"FOTO VIDEO Mit? electoral? în comuna tulcean? D?eni. Cozonaci în schimbul votului acordat lui Victor Ponta"

Link to comment
Share on other sites

Nu ai ce sa vezi.

Un maimutoi bine pregatit cu o suta de dosare si un om civilizat care nu are logoree. Atat. D-abia astept sa iasa Ponta, sa aud pe cineva ca plange ca le merge rau. Ce motiv au sa voteze cu Ponta nu inteleg.

Pai daca vrei mostenirea lui base dai inainte si voteaza-l pe ciolanis.

Link to comment
Share on other sites

Votati PONTA ! Decat un Strain sa ne conduca tara mai bine roman,e HOT care nu a fost si nu va fi HOT?Vreti sa ne conduca Nemti este inadmisibil,Ponta cum e el e roman Ortodox !

:))))))) Da-l in cacat si pe Ponta si biserica ortodoxa si pe tine. Decat cu un fost procuror cu diplome luate prin spaga mai bine cu un neamt. Cred ca ar fi si mai bine sub ocupatie germana :)))

Luati pwula dezbatere. Sunt satul de politica.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...