Jump to content
Brokerjoker

Eu lucrez pentru tine , pentru 1 dolar iti ofer unul din urmatoarele servici

Recommended Posts

Daca aveti nevoie de o persoana care sa va ajute contra cost (bani sau alte benefici) va stau la dispozitie!

Pentru 1 dolar ofer 1 din servicile mentionate sau altele pe care le cereti si pot sa le duc la capat.

Cum ma puteti contacta:

Pe Skype,telefon,email,facebook sau acest forum!

Daca doriti adresa mea de skype sau nr de telefon trebuie sa imi trimiteti un mesaj privat.

Ce stiu sa fac:

1)Blog,Facebook,YouTube

Stiu sa folosesc Blogger, exemplu de blog creat de mine: Comunidad pro Psicoactivas

Stiu sa creez o pagina de Facebook, exemplu: https://www.facebook.com/pages/Echipamente-pentru-Sportivi/730925580327413

Stiu sa creez un canal de Youtube (sa urc video , editez etc..) exemplu: https://www.youtube.com/user/CanVideoOficial/

2)Photoshop

Daca ai nevoie de un logo un banner etc pot sa caut eu unu pentru tine si sa-l modific pe gustu tau.

Exemple: unu si doi

Nu stiu sa fac de la 0 o imagine perfecta.

3)Pot sa caut pentru tine :

Un program cu sau fara crack .

Muzica,filme,imagini,jocuri.

Carti pdf si audio.

4)Pagini web

Stiu sa instalez un script pe un host sa-l fac functional si sa-l setez precum se cere.

5)Limbi si alte abilitati:

Stiu sa vorbesc si sa scriu in limba spaniola foarte bine (am locuit 7 ani in Spania)

Stiu putina engleza (basic).

Imi place sa fac poze -> exemple: Panoramio - Photos by Andrei Nicu 95

Imi place sa comunic,nu imi e teama sa imi exprim punctul meu de vedere, deci pot sa te ajut cu un raspuns la o intrebare fie ea personala sau profesionala.

6)Te pot ajuta sa rezolvi si alte probleme!

Spunemi ce problema ai si eu iti voi da un raspuns cu o posibila rezolvare!

Despre mine:

Ma numesc Nicu am 19 ani si imi place sa citesc si sa ascult.

Persoana sportiva, creativa, pozitiva, intelegatoare, emotiva.

Tot timplu sunt cu zambetul pe buze indiferent ca imi este rau sau bine ;)

Daca aveti nevoie de o persoana care sa va ajute contra cost (bani sau alte benefici) va stau la dispozitie!

Pentru 1 dolar ofer 1 din servicile mentionate sau altele pe care le cereti si pot sa le duc la capat.

Cum ma puteti contacta:

Skype,telefon,email,facebook sau acest forum!

Daca doriti adresa mea de skype sau nr de telefon trebuie sa imi trimiteti un mesaj privat.

Edited by Brokerjoker
exemple photoshop
Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

Ba fraierilor el nu munceste pentru bani, munceste pentru experienta. Sper sa constientizati odata in viata voastra ca experienta e mai importanta decat banii de iphone 6 pe perioada studentiei.

Cand cere mult, nu e bine. Cand vine si intinde mana, nu e bine. Voi sunteti labili mintal.

ON: Felicitari pentru ceea ce faci si cu siguranta o sa te contactez pentru ca stiu ce inseamna sa vrei sa lucrezi, sa inveti si sa nu ai o motivatie, sau cu cine.

ON2: Eu v-as bana pe toti de mai sus care il luati la pula in loc sa-l felicitati. Votati-l pe Ponta. Semanati cu el.

Edited by SynTAX
Link to comment
Share on other sites

Daca aveti nevoie de o persoana care sa va ajute contra cost (bani sau alte benefici) va stau la dispozitie!

Pentru 1 dolar ofer 1 din servicile mentionate sau altele pe care le cereti si pot sa le duc la capat.

Cum ma puteti contacta:

Pe Skype,telefon,email,facebook sau acest forum!

Daca doriti adresa mea de skype sau nr de telefon trebuie sa imi trimiteti un mesaj privat.

Ce stiu sa fac:

1)Blog,Facebook,YouTube

Stiu sa folosesc Blogger, exemplu de blog creat de mine: Comunidad pro Psicoactivas

Stiu sa creez o pagina de Facebook, exemplu: https://www.facebook.com/pages/Echipamente-pentru-Sportivi/730925580327413

Stiu sa creez un canal de Youtube (sa urc video , editez etc..) exemplu: https://www.youtube.com/user/CanVideoOficial/

2)Photoshop

Daca ai nevoie de un logo un banner etc pot sa caut eu unu pentru tine si sa-l modific pe gustu tau.

Exemple: unu si doi

Nu stiu sa fac de la 0 o imagine perfecta.

3)Pot sa caut pentru tine :

Un program cu sau fara crack .

Muzica,filme,imagini,jocuri.

Carti pdf si audio.

4)Pagini web

Stiu sa instalez un script pe un host sa-l fac functional si sa-l setez precum se cere.

5)Limbi si alte abilitati:

Stiu sa vorbesc si sa scriu in limba spaniola foarte bine (am locuit 7 ani in Spania)

Stiu putina engleza (basic).

Imi place sa fac poze -> exemple: Panoramio - Photos by Andrei Nicu 95

Imi place sa comunic,nu imi e teama sa imi exprim punctul meu de vedere, deci pot sa te ajut cu un raspuns la o intrebare fie ea personala sau profesionala.

6)Te pot ajuta sa rezolvi si alte probleme!

Spunemi ce problema ai si eu iti voi da un raspuns cu o posibila rezolvare!

Despre mine:

Ma numesc Nicu am 19 ani si imi place sa citesc si sa ascult.

Persoana sportiva, creativa, pozitiva, intelegatoare, emotiva.

Tot timplu sunt cu zambetul pe buze indiferent ca imi este rau sau bine ;)

Daca aveti nevoie de o persoana care sa va ajute contra cost (bani sau alte benefici) va stau la dispozitie!

Pentru 1 dolar ofer 1 din servicile mentionate sau altele pe care le cereti si pot sa le duc la capat.

Cum ma puteti contacta:

Skype,telefon,email,facebook sau acest forum!

Daca doriti adresa mea de skype sau nr de telefon trebuie sa imi trimiteti un mesaj privat.

Ok, hai sa o luam asa, vad ca au inteles multi ca ti-am zis-o in nume de rau.

1. Blogger, Facebook si YouTube au platforme folositoare pentru incepatori, in toate limbile posibile. Si pe Google se gasesc baze de date solide pentru tot ce ai nevoie sa afli in legatura cu ele.

2. Alea sunt luate de pe Internet, apasat Text Tool si scris. Atat.

3. Hai sa zicem, poate gasesti ceva ce nu e pe TPB, FL sau alte trackere cunoscute.

4. Ce scripturi? Nu cred ca stii sa instalezi orice script.

5. Cu spaniola e ok, daca stii sa scrii corect d.p.d.v. gramatic. Engleza basic nu te ajuta prea mult sa castigi bani.

6. Hurr durr, batem din palme si rezolvam ORICE problema. Don't think so.

Nu zic, ca la 1$ nu e ok, dar in afacerea asta nu castiga nimeni. Tu iti irosesti timpul degeaba, pe care l-ai putea folosi sa te dezvolti intr-un anumit domeniu, iar lumea plateste pentru chestii care se gasesc pe Google, nu ca ar fi problema ta.

Din toate alea, te specalizezi pe una si incepi sa te vinzi la un pret real:

1. Blogger nu merita. Incepi sa inveti programare web si creezi aplicatii Facebook. E cel mai ok.

2. Inveti editare adevarata, se gasesc cursuri pe Google prea multe.

3. Nu o sa faci bani din asta.

4. Inveti programare web.

5. Aici cu spaniola poti sa faci ceva, daca te axezi pe asta si colaborezi cu o firma serioasa.

6. Nu exista solutii la orice problema.

Bafta.

Link to comment
Share on other sites

Ok, hai sa o luam asa, vad ca au inteles multi ca ti-am zis-o in nume de rau.

1. Blogger, Facebook si YouTube au platforme folositoare pentru incepatori, in toate limbile posibile. Si pe Google se gasesc baze de date solide pentru tot ce ai nevoie sa afli in legatura cu ele.

2. Alea sunt luate de pe Internet, apasat Text Tool si scris. Atat.

3. Hai sa zicem, poate gasesti ceva ce nu e pe TPB, FL sau alte trackere cunoscute.

4. Ce scripturi? Nu cred ca stii sa instalezi orice script.

5. Cu spaniola e ok, daca stii sa scrii corect d.p.d.v. gramatic. Engleza basic nu te ajuta prea mult sa castigi bani.

6. Hurr durr, batem din palme si rezolvam ORICE problema. Don't think so.

Nu zic, ca la 1$ nu e ok, dar in afacerea asta nu castiga nimeni. Tu iti irosesti timpul degeaba, pe care l-ai putea folosi sa te dezvolti intr-un anumit domeniu, iar lumea plateste pentru chestii care se gasesc pe Google, nu ca ar fi problema ta.

Din toate alea, te specalizezi pe una si incepi sa te vinzi la un pret real:

1. Blogger nu merita. Incepi sa inveti programare web si creezi aplicatii Facebook. E cel mai ok.

2. Inveti editare adevarata, se gasesc cursuri pe Google prea multe.

3. Nu o sa faci bani din asta.

4. Inveti programare web.

5. Aici cu spaniola poti sa faci ceva, daca te axezi pe asta si colaborezi cu o firma serioasa.

6. Nu exista solutii la orice problema.

Bafta.

Nu vreau sa te contrazic nici sa te supar dar citeste in continuare:

1)Intredevar google, facebook etc au platforme pentru incepatori, dar te-ai gandit ca poate sunt persoane care nu au timp sau au alte motiva sa platesca pe cineva sa faca munca in locul lor?

2)Nici aici nu te contrazic, le iau de unde pot dar daca tu nu ai timp si vezi ca altu face treaba asta pentru 1 dolar preferi sa pierzi timpu tau pretios in care faci milioane?

4)Nu am zis ca stiu instala orice script dar asta nu insemna ca nu pot cauta pe internet soluti pentru probleme legata de scripturi.

6)Da intradevar am puteri supranaturale si pot sa iti ofer orice raspuns, cand am scris acel "serviciu" ma gandeam la persoane care au nevoie de un sfat de la alta persoana sau o parere diferita.

Acuma aici te contrazic, daca trebuie sa fac ceva pentru alta persoana imi creste motivatia si cand am reusit sa termin "serviciu" am invatat ceva nou, de fiecare data cand fac ceva invat ceva nou, tot timpu am de invatat ceva .

Poti doar sa cauti sau sa si gasesti ? Ca daca vreau crack pentru un program pe mine nu ma prea ajuta faptul ca ai cautat ci doar faptul daca ai gasit.

Daca gasesc ma platesti daca nu imi dai dislike :D

Nu pot garanta ca gasesc orice program sau un crack dar tu nu ma platesti inainte, tu cand mergi la magazin nu cred ca gasesti de fiecare data paine dar totusi mergi si intrebi.

Daca am suparat pe careva dintre voi imi cer scuze, eu cand scriam ma gandeam sa fac un ban in plus si sa invat ceva nou.

E putin 1 dolar dar daca cer mai mult credeti ca va veni cineva la mine? (luati in calcul servicile pe care le ofer)

Link to comment
Share on other sites

Nu vreau sa te contrazic nici sa te supar dar citeste in continuare:

1)Intredevar google, facebook etc au platforme pentru incepatori, dar te-ai gandit ca poate sunt persoane care nu au timp sau au alte motiva sa platesca pe cineva sa faca munca in locul lor?

2)Nici aici nu te contrazic, le iau de unde pot dar daca tu nu ai timp si vezi ca altu face treaba asta pentru 1 dolar preferi sa pierzi timpu tau pretios in care faci milioane?

4)Nu am zis ca stiu instala orice script dar asta nu insemna ca nu pot cauta pe internet soluti pentru probleme legata de scripturi.

6)Da intradevar am puteri supranaturale si pot sa iti ofer orice raspuns, cand am scris acel "serviciu" ma gandeam la persoane care au nevoie de un sfat de la alta persoana sau o parere diferita.

Acuma aici te contrazic, daca trebuie sa fac ceva pentru alta persoana imi creste motivatia si cand am reusit sa termin "serviciu" am invatat ceva nou, de fiecare data cand fac ceva invat ceva nou, tot timpu am de invatat ceva .

Daca gasesc ma platesti daca nu imi dai dislike :D

Nu pot garanta ca gasesc orice program sau un crack dar tu nu ma platesti inainte, tu cand mergi la magazin nu cred ca gasesti de fiecare data paine dar totusi mergi si intrebi.

Daca am suparat pe careva dintre voi imi cer scuze, eu cand scriam ma gandeam sa fac un ban in plus si sa invat ceva nou.

E putin 1 dolar dar daca cer mai mult credeti ca va veni cineva la mine? (luati in calcul servicile pe care le ofer)

Vreau un crak pentru acest program.

CardRunners EV | Calculations with decision trees – Poker software

Daca il gasesti ia si fa un video sa vad daca e pe bune dar nu pune link de download ca nu stiu sigur CUM sa te platesc ca nu am paypal.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...