Jump to content
Byte-ul

Klaus Iohannis este noul presedinte al Romaniei!

Recommended Posts

Nu uitati un singur lucru:

Daca in maxim 5 ani Iohannis ma face sa ma intorc in tara, pentru un salar decent (500+EUR/luna) pe mine, si pe toti romanii plecati, il voi pupa si-n pula.

Insa, daca nu se va intampla asa, sa stiti ca TOTI, dar TOTI, suntem de vina.

Edited by Reckon
Link to comment
Share on other sites

Nu uitati un singur lucru:

Daca in maxim 5 ani Iohannis ma face sa ma intorc in tara, pentru un salar decent (500+EUR/luna) pe mine, si pe toti romanii plecati, il voi pupa si-n pula.

Insa, daca nu se va intampla asa, sa stiti ca TOTI, dar TOTI, suntem de vina.

Nu stiu dar cred ca o sa fie fericire pe viitor, astazi.miam gasit iubita :)))

Link to comment
Share on other sites

Nu uitati un singur lucru:

Daca in maxim 5 ani Iohannis ma face sa ma intorc in tara, pentru un salar decent (500+EUR/luna) pe mine, si pe toti romanii plecati, il voi pupa si-n pula.

Insa, daca nu se va intampla asa, sa stiti ca TOTI, dar TOTI, suntem de vina.

Asteptari irealiste ^ pe care economia nu le poate indeplini indiferent de conducator =)) ...

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

Acum sa revenim la lucruri mai serioase. Sunt din Pitesti si aici PSD este de cand m-am nascut eu. Sper din toata inima mea ca gen Pendiuc si Mazare sa dispara cu totul din fata ochilor mei. Sa ramana in libertate, nu in puscarie, nu ma intereseaza, dar sa dispara mafia asta. Sa dispara copii lu' Iliescu.

Link to comment
Share on other sites

Acum sa revenim la lucruri mai serioase. Sunt din Pitesti si aici PSD este de cand m-am nascut eu. Sper din toata inima mea ca gen Pendiuc si Mazare sa dispara cu totul din fata ochilor mei. Sa ramana in libertate, nu in puscarie, nu ma intereseaza, dar sa dispara mafia asta. Sa dispara copii lu' Iliescu.

Tu vorbesti de lucruri marunte de oameni mici....Basescu, Udrea, Blaga, etc cand or sa dispara?

Link to comment
Share on other sites

Ponta, sa ai soarta lui Geoana

Nu am gasit cel original, stiu ca l-a vazut pe undeva, dar merita un like.

Facand exceptie de la toate, chiar daca am vazut pe undeva o altfel de strategie ( votati ponta => revolutie mai devreme sau mai tarziu ) eu zic ca totusi, romanii au inceput sa constientizeze ca e momentul sa faca ceva pentru tara lor.

Iar asta s-a vazut peste tot, incepand de la cei care au stat ore intregi la coada in strainatate ( de mai multe ori ), la cei care i-au sustinut si au protestat acasa pentru nedreptatea lor, la mobilizarea tinerilor ( daca o pot numi asa ) pe internet prin diverse grupari 'hai la vot / jos ponta', selfie-uri cu buletinul vizat si tot ce mai era pe acolo, iar in final prin procentul mult mai mare de oameni care au iesit la vot.

Eu zic ca asta e de apreciat si poate fi considerata un fel de 'revolutie'.

Poate ca e Iohannis cam singur in varful piramidei psd, da practica zice asa:

Daca vrei sa scapi de o buruiana, nu sapi neaparat la radacina ( ca poate e extinsa in toata curtea ),

o stropesti cu insecticid de sus.

// si un pic de off topic, pentru ca tot vine Craciunul :D

Link to comment
Share on other sites

pai daca muncesti si acuma castigai 500E eu fac in jur de 20-30 mil pe luna si nu fac decat sa vand anumite chesti pe net si sa pun un amarat de regips pe pereti si tavane

from https://rstforums.com/forum/92116-de-vanzare.rst

maile noi noutza confirmate si neconfirmate (yahoo, gmail, hotmail etc...)

conturi de facebook confirmate USA

admine de soxx-uri truesocks bcprx (rs-socks cel mai nou soxx aparut)

blat usa wu si mg moneypack!!!

=; fuck off, ne insulti inteligenta

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...