Jump to content
Byte-ul

Klaus Iohannis este noul presedinte al Romaniei!

Recommended Posts

Problema oamenilor e ca asteapta minuni de la noul presedinte.

Minuni nu exista si in niciun caz nu se vor intampla lucruri noi peste noapte.

Important e ca am aratat ca ne pasa , e un pas important .

Schimbari cu adevarat importante se vor face atunci cand ne vor conduce oameni de rand care cunosc problemele oamenilor de rand , nu politicieni .

Politicienii sunt coruptibili si urmaresc interesele grupurilor politice.

Link to comment
Share on other sites

Daca nu isi bateau joc de romanii din diaspora sa-mi bag pula daca ma duceam sa il votez pe Iohannis. A fost atat de nesimtita manevra asta cu diaspora incat mi-am incalcat promisiunea doar ca sa le trag la muie.

@Pentru astia care cred in zana maseluta si regatul de aur + Poneii roz Ponei-Rosa.png

Azi pe unde mergeam auzeam "Victorie....!" LA CE DRAQ VICTORIE MA? Ca nu a iesit un hot dar a iesit altu?

Am avut nenorocul sa vad oameni la care aveam pretentii sa zica "Si dupa 25 de ani de conducere PSD ne-am luat tara inapoi!....." O sa imi fac o tema in a analiza cum de s-a ajuns la spalarea asta de creier, pentru ca aici e mana de profesionist in a manipula oameni cu facultate, doctorat, etc (in genere oameni considerati destepti intr-o societate ca cea din Romania).

Incredibil ce am putut sa vad in ultimile zile pe site-uri, facebook si alte surse de "informare". Cum draq sa credeti mizeria asta ca lucrurile se vor schimba de acum in colo in bine?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...