Jump to content
TyrNjord

Postere - printuri mari dimensiuni - diverse materiale

Recommended Posts

gen ai achizitionat printer pt campaniile electorale, au fost folosite si acum inainte sa urmeze returnarea acestora mai faci cateva lucrari mici?

In fine @ fa o lista de preturi pentru diferite materiale (autocolant(cu sau fara laminare)/canvas/tapet/frontlit/backlit) si precizeaza producatorul, MacTac sau plm ?!

Link to comment
Share on other sites

Gen... Nu!

Gen lucrez in domeniu si am "reducere de angajat". Dat fiind faptul ca nu imi pune adaosul comercial, pe mine ma ajunge foarte putin, undeva in jur de 4€/mpm indiferent de material.

Si pentru cei care se intreaba: Da! Ocazional voi face si printuri "pe naspa".

cativa producatori/furnizori: Expolit: Serge Ferrari, autocolant - Avery si/sau Oracal.. in mare parte cred ca de la Tuplex achizitioneaza.

LE: Tapetul iese din discutie. Materiale: PVC rigid grosime 0.15, 0.2, 0.3, 0.5, 0.7; HIPS alb sau sandwich: 0.3, .5, .7, 1mm, 1.5, 2, 3. Forex (PVC expandat): 1, 2, 3, 5, 10, 18mm, pet, plexyglas. Roll: backlit, frontlit, blockout, trevira, soltis, canvas, autocolant, etc.

Edited by TyrNjord
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...