Jump to content
siur

Web design, SEO, site-uri GRATIS

Recommended Posts

Salut,

Lucrez de vreo 5 ani în domeniu ?i de curând am decis sa "deschid" si eu un site (firma e un pic prea mult spus) de web design, SEO, si toate chestiile.

Pentru ca nu am un portofoliu prea mare m-am gândit sa ajut ?i eu ni?te oameni, deci sunt dispus sa fac site-uri gratis (complete, design, optimizate & stuff). Eventual imi dati un like pe facebook in schimb :D

Tot ce trebuie sa face?i rost e un host ?i un domeniu (eventual si o idee de început). Din câte citeam pe RST am v?zut ca se poate ?i f?r? bani. Interesa?i-va.

A?tept "oferte"!

Site-ul este: (nu mai este, a iritat prea multe persoane aparent)

Edited by siur
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

OFF: Cand e vorba de munca "moca" ce fel sar romani.. De ce va place ma sa luati totul gata? .. Nu moare nimeni daca munciti putin.. Ce comod ar fi daca ar merge alti la munca in locul vostru' ...

ON: Sincer sa zic, nu te vad un mare profesionist, am vazut pe aici portofoli mult mai speciale, sa le numesc asa.. Oricum succeS!

Link to comment
Share on other sites

Vrei sa iti faci portofoliu? De ce nu incepi cu SITE-UL TAU?!?!?!

Ai zis undeva mai sus ca siteul este in BETA, site-ul ala nici un pre pre pre alpha nu este! De ce? Nu functioneaza formularul de contact, nu functioneaza formularul de calculare pret ( nici macar value-urile nu le-ai schimbat + ca este TOTAL absurda intrebarea "Alege suma de bani dispusa pentru Host si Domeniu:" ), nu ai linkuri pe bannere, pe iconitele sociale, tu esti propriul tau partener, ai insirat cu marlanie "cuvinte cheie" in footer, foloesti diacritice dar nu peste tot si lista poate continua.

P.S. pentru cei care au spus "uite, baiatu' asta vrea sa va ajute, gratis bla bla bla" va contrazic! NU vrea sa va ajute, vrea sa se ajute pe el, sa-si faca portofoliu. NU e nimic rau in asta :) probabil ca toti au facut/o sa faca la fel :)

Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau sa-ti spun dar cu atitudinea asta nu o sa ajungi nicaieri.

Succes la modificat template-uri luate de pe net si a spune ca faci siteuri profesionale :)

Am o întrebare: cu ce am gre?it când am încercat sa ajut ni?te persoane pe RST?

Am f?cut reclama? Nici o problema, scot link-ul din descriere. Daca nu ai nimic bun de zis, te rog nu zi nimic!

Mul?umesc anticipat. Plin de critica constructiva..

Link to comment
Share on other sites

Persoanele de mai sus au dreptate. Daca tu ai 5 ani experienta eu ma duc si imi tai venele, fara suparare, dar tu nu ai nici macar 1 an de practica dupa site-ul tau. Ziceai ca faci site-uri profesionale, dar luand template-uri de pe net si modificandu-le nu e web design. Eu te sfatuiesc, daca chiar doresti sa fi web designer, sa inveti si sa iti faci un portofoliu stabil.

Link to comment
Share on other sites

Cu aceasta postare "inchid thread-ul". Succes tuturor in continuare si sper ca am ajutat cateva persoane.

Multumesc pentru sfaturi, o sa le am in vedere.

Daca te dai batut chiar asa usor nu te vad prea bine.. Incearca sa faci ce ai incercat aici si pe alte forumuri. (ti-am dat pm cu niste linkuri)

Is unele unde e plin de newbies si majoritatea dintre ei ar aprecia ajutorul tau, si unii de pe aici apreciaza dar nu o sa poti sa multumesti pe toata lumea niciodata!

Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...