Jump to content
diutza

petrecere de sarbatori

Recommended Posts

Buna seara..am deschis acest thread special, ca sa vedem cam cate persoane suntem dispuse la petrecere si voie buna....ca sa inchiriem o cabana/hotel unde sa ne cunoastem si sa ne simtim bine... un plus financiar il dorim din partea voastra pentru ca vrem sa il aducem si pe Bunicul cu toate formatia lui... va rog sa ne anuntati din timp pentru ca noi in mod sigur vom face aceasta petrecere, insa nu stim pentru cate persoane.

Edited by diutza
Link to comment
Share on other sites

Da... mi-am bagat si eu putin coada in treaba asta.

Am vorbit cu diutza si i-am zis ca mi-as dori sa ajung la munte de sarbatori.

Si cum majoritatea dintre noi fac Craciunul in familie, am zis ca de revelion sau imediat dupa sa mergem la munte, pe Valea Prahovei sa ne facem de cap pe partie, cu celofanu, vin fiert, muzica si voie buna.

Nu ma intereseaza ce faceti, cu ce va ocupati in timpul liber, stiu ca RST e plin de oameni rai carora le place sa scotoceasca prin lucrurile si vietile altora, insa eu daca ajung la munte o fac pentru distractie si ceilalti la fel.

Daca aveti probleme personale unii cu altii atunci faceti bine si lasati-le acasa, nu se va bate nimeni acolo.

De data asta mergem ca oameni simpli, nu hackeri sau alte apelative sofisticate din lumea iT.

E de preferabil sa mergem dupa revelion, mai scad preturile plus ca in cazul asta ne-ar putea insoti si Bunicul, adica cel care a compus melodia "Flud flud" si prieten cu @Nytro s.a.m.d

Edited by wtf
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...