Jump to content
Guest Nemessis

How to stole users password with proxyes

Recommended Posts

Guest Nemessis

Aceasta prezentare va arata cum se pot fura datele confidentiale (user/parola) cu ajutorul unui proxy special creeat pentru a loga aceste informatii.

Programul folosit in clip are mai multe functii asa ca va sfatuiesc sa va jucati putin prin el pentru a le descoperi pe toate (linkul de download al programului se afla in clip).

Vizionare placuta.

http://www.antifrauda.evonet.ro/proxy.rar

Link to comment
Share on other sites

1) NU PUNE INTREBARI INNAINTE SA IL VEZI!!!!!! (ce chestie ... oare dupa ce il vezi , te poti prinde ce face?)

2) DE CE MAI INTREBI DACA VEZI MARE TITLUL "How to stole users password with proxyes" ... (sa iti traduc?)

PS: Nu vreau sa fiu dur dar mi se pare o intrebare absurda ....

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

<div class='quotetop'>QUOTE("Sad_Dreamer")</div>

ma...mam uitat si eu...tu configurezi programul cum arata in video si ii zici aluia " frate tocmai am gasit un proxy romanesc !! merge super bine ...il vrei? " sau vezi tu cum il aburesti...si daca il foloseste iti apare in cookie-urile si restu'

Sa imi zici daca ai inteles

Exact. Si dupa cum ziceam este doar un exemplu. Pentru rezultate mai bune cautati softuri asemanatoare care sa va permita sa faceti asa ceva pe alt pc decat al vostru. Pe linux e usor pe Windows insa... va trebuie un program care sa ruleze asa ceva la un simplu dublu click si sa fie stealth. Sfatul meu e sa nu folositi proxy de acest gen pe ip-ul vostru.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...