Jump to content
rom3ocrash

salut di italia

Recommended Posts

salut ma numesc romeo (nu cred ca era greu de inteles), sunt un baiat caruia ii place haking... ehm cred ca ieste mai bine daca scriu in engleza xD

So... I'm rom3ocrash an italian (but my parents are rumanian) pasioned of computer secority, i like work al low level, currently i try to make a dissasembler for a microcontroller, l have a good knowledge of x86 and arm assembly, i'm a good programmer in C and python, i prefer python but when work at low level i need c and... currently use a linux sistem (slakware <3) ok stop if u have other questions ask xD

sunt aici pentru ca am fost intrigat de faptul ca am vazut un paper in romana per www.exploit-db.com

imi face placere ca si in romania sunt proiect de acest tip

see ya ;)

Link to comment
Share on other sites

Este* , Romania*, Italia*, banuiesc*.

Incearca sa vorbesti mai corect.

@rom3ocrash inteleg nu e problema.

si nu te supara fiindca esti atacat ;)

1. Ac?iuni pentru care ve?i primi avertisment sau chiar ban: offtopic, post dublu(ave?i buton de editare), post inutil, redeschidere topic, insultare membru(atac la persoan?), nume topic inadecvat, informa?ie deja postat?, limbaj inadecvat(IRC style - sh, tz, CAPS, în culori sau agramat total), avatare mari sau care întrec bunul sim?, semn?turi penibile, linkuri cu referrer, imagini dinamice în semn?tur?.
Edited by Aerosol
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...