Jump to content
toofast

Vand site de filme online

Recommended Posts

Vand site de filme online la pachet cu pagina de Facebook.

Pachetul contine:

- Domeniul filmecool.com

- Domeniul filmecool.net

- Pagina Facebook 850 like-uri

- Tema WordPress

- Baza de date cu 500 de filme

Domain Authority - 17/100

Page Authority - 30/100

qrdv89.png

Trafic: 800-1500 unici / zi, in functie de zi

In ultimul timp nu prea am mai postat filme pe el, dar se tine bine :)

Pret: 100 EUR

Edited by toofast
Link to comment
Share on other sites

Tu vii cu oferta, iar eu iti spun daca sunt interesat sau nu. E in regula?

Nu, nu este in regula. Tu doresti sa vinzi site-ul aici, pe RST. Multi utilizatori, cel putin din post-urile de pana acum, nu par a avea nevoie de acesta. Ti-as sugera, asemeni lui @SynTAX, sa te documentezi in ceea ce priveste o licitatie(poti incepe cu definitia din DEX iar ulterior poti cauta exemple). Aceasta este, in primul rand, publica: cea mai ridicata suma este cunoscuta tuturor participantilor. Altfel, necunoscandu-se miza, persoanele implicate nu sunt capabile sa aprecieze daca isi mai pot permit produsul in cauza sau nu.

Inainte de a-mi raspunde gandeste-te bine la ce este mai important: sa iti vinzi site-ul sau sa iti strici toate sansele de a-l vinde. Pana acum accentul cade pe ultima alternativa.

Edited by Ganav
Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg ce vi se pare amuzant. Nu stiu daca realizati, dar am depus o munca consistenta la acest site ca sa-l dau pe 10 euro, care acopera abia domeniul. Va sugerez sa faceti off-topic in alte thread-uri. Multumesc!

Ca fapt divers,eu creez site-uri cu 20-30 de articole unice si le vand pe flippa,iau 200 de dolari pe ele.

Tu ai continut piratat,nimic original,total copiat.

Iti ofer 10 pentru domeniu, 10 pentru tema si 30 pentru munca ta. Cred ca e rezonabil pretul meu.

Link to comment
Share on other sites

Nu, nu este in regula. Tu doresti sa vinzi site-ul aici, pe RST. Multi utilizatori, cel putin din post-urile de pana acum, nu par a avea nevoie de acesta. Ti-as sugera, asemeni lui @SynTAX, sa te documentezi in ceea ce priveste o licitatie(poti incepe cu definitia din DEX iar ulterior poti cauta exemple). Aceasta este, in primul rand publica: cea mai ridicata suma este cunoscuta tuturor participantilor. Altfel, necunoscandu-se miza persoanele implicate nu sunt capabile sa aprecieze daca isi mai pot permit produsul in cauza sau nu.

Inainte de a-mi raspunde gandeste-te bine la ce este mai important: sa iti vinzi site-ul sau sa iti strici toate sansele de a-l vinde. Pana acum accentul cade pe ultima alternativa.

Ai dreptate. M-am hotarat la un pret fix. 100 euro

Link to comment
Share on other sites

Adsense nu am bagat pentru ca nu am vrut sa-mi risc contul.

Am incercat mai multe retele, am pierdut mult timp si nu am gasit nici una care sa plateasca calumea.

Am ales bidvertiser, cu care am adunat vreo $15. Mai am $20 in contul de videomega, iar acum, totusi, se pare ca am gasit o retea care plateste bine. Ieri am bagat-o si pana astazi am $1.12.

Edit: Site-ul are vechimea de aproximativ 3 luni, deci mentalitatea ta nu prea poate fi aplicata in acest caz, dar judeci corect.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...