Jump to content
Bratuleanu123

Un fel de keylogger!

Recommended Posts

Buna ziua,astazi am sa va prezint un program asemanator cu keylogger.

Tot ce trebuie sa faceti este sa Downloadati programu de aici, vedeti ca este detectat ca si Trojan de virustotal dar nu este nici o problema in asta!

Bun,dupa ce ati downlodat programu de aici >>> // Removed

Intrati in iel si bagat Email si password la intamplare , odata ce ati introdus email si password la intamplare el va genera o lista de parole care sa fie asemanatoare cu emailu introdus de dvs!

Eu am numit-o Mobile App Installs Ads deoarece o puteti da si celor de pe Facebook spunandu-le ca este o applicatie pentru Facebook Mobile!

Nu vreau injuraturii ,am sa mai vin si cu alte tutoriale mai interesante aceasta este doar asa de inceput! .

Scopul meu nu este sa fac rau cuiva , ci sa ajut oamenii care vor sa invete ceva despre HACK ...IT!

Edited by Nytro
Link to comment
Share on other sites

Cum am spus si mai jos , scopul meu nu este sa fac rau cuiva.

Am spus si repet, este un TROJAN, dar nu face rau Pc-ului .

Este un fel de generator de parole (Brute Force).

Daca nu ma crezi eu il folosesc pe Linux-Kali din Live -CD! si merge perfect, acuma depinde cum ai norocu .Am sa vin cu tutoriale si mai interesante si ai sa vezi ca nu sunt cum poate ma crezi tu .

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

Deci cum, bruteforce genereaza parole? Si de ce am nevoie de programul tau de cacat sa-mi genereze programe cand pot sa-mi fac in c un program din 5 linii? Vezi ca nu ti-ai ales bine forumul unde sa gasesti prosti. Daca era metin sau altceva te credeam.

Link to comment
Share on other sites

Rulat in sandbox

<time>05\12\2013 12:01:39</time><windowcaption>Download MicroKeylogger - Mozilla Firefox</windowcaption><keystroke><br><br>testfadc ma sunai<br>nu puteam sa vb<br><br></keystroke>

Si alte cacaturi ... e keylogger ceva magarie veche si vesnic detectata.

Iesi in pastele matii de copil prost.

@aelius

Link to comment
Share on other sites

asa arata un keylogger , // Removed

daca nu te descurci intra pe pagina lui oficiala si al acolo totu mura in gura, cu asta poti spiona

in alta ordine de idei, nu mai e "fud" dar daca il cryptezi il poti face, spor la treaba

Edited by Nytro
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...