Jump to content
andreiyy12

U Token - Cel mai bun Digital Currency

Recommended Posts

Utoken este un Digital Currency, poate ati auzit de BTC ( BitCoins ) sau lite coins care au avut foarte multe probleme si deaia au cam scazut pretul lor.

Utokens - UFun este una dintre cele mai bune metode de a face banii foarte foarte usor. Sunt 5 pachete pe care le puteti alege. Pentru cei care vor mai multe informatii va rog adaugatima pe skype sau datimi mesaj aici . Utokens se foloseste exact ca sistemul de regsiter al file-listului doar cei care au cont pot face alte conturi , poti ajunge sa faci $10000 pe luna in mai putin de 1 an. Dar pentru asta ai nevoie de foarte multe referrals si sa ai o organizatie cat mai mare. Va rog ascultati la mine va dau sansa voastra , sansa pe care o meritati.

ID Skype ; andrei.joker97

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Taci ca nici nu stii tu cu ce se mananca ? Am eu 17 ani si ce daca am 17 ani ? La 17 ani poate ca am mai multa minte decat ai tu. Daca eu vreau sa ajut lumea sa ajunga undeva si tu imi dai cu piciorul , asa e in Romania gandesti pozitiv esti luat de prost gandesti negativ esti luat de si mai prost. Varsta nu conteaza, cii ceea ce ai in cap si la ce te poate duce mintea ... #Facepalm . Da stiu ca gramatica mea e de 10% Brain power dar stfu. Si numi spune tu mie ca tu la 17 ani aveai idei mai bune ca astea sau idei care chiar pot sa aduca un beneficiu nu numai mie si altor persoane. High Jet

Link to comment
Share on other sites

Pai nu prea ai nimic in cap...

Vi pe un forum de securitate si promovezi un cacat cu referaluri din care crezi ca scoti bani, RUGANDU-NE sa te contactam ca facem 10k$$ pe luna.Ce te face sa crezi ca tu, un pulica de 17 ani care joaca metin ar avea acces la o metoda de facut 10k$ pe LUNA?Si in primul rand, ce om normal la cap face public asa ceva...nu e logic ca fiecare se gandeste la propriul castig???

PS:Arata-ne si o dovada de plata de-a ta(!!) cum ca ai scos ceva

banii
:))

Omu' e dinasta care nu vrea relatii serioase, doar de o noapte-doua.Va dati seama cate relatii si-a facut cu banii pe care ii castiga din referaluri, dar are prea multa demnitate sa-i dea pe curve, le cauta pe net in speranta ca-i face vre-o minora o cleanta.

Edited by mark0
Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
Taci ca nici nu stii tu cu ce se mananca ? Am eu 17 ani si ce daca am 17 ani ? La 17 ani poate ca am mai multa minte decat ai tu. Daca eu vreau sa ajut lumea sa ajunga undeva si tu imi dai cu piciorul , asa e in Romania gandesti pozitiv esti luat de prost gandesti negativ esti luat de si mai prost. Varsta nu conteaza, cii ceea ce ai in cap si la ce te poate duce mintea ... #Facepalm . Da stiu ca gramatica mea e de 10% Brain power dar stfu. Si numi spune tu mie ca tu la 17 ani aveai idei mai bune ca astea sau idei care chiar pot sa aduca un beneficiu nu numai mie si altor persoane. High Jet

Ca si chestie,cel mai probabil,

@blech , la varsta pe care o ai tu, a facut mai multe decat vei face tu in mare parte din viata ta.

Probabil ca e o metoda de a face bani, insa aici nu sunt incurajate astfel de metode. Cel mai bine inveti ceva practic si util, nu cacaturi. E doar o parere deci trateaz-o ca atare.

Link to comment
Share on other sites

Taci ca nici nu stii tu cu ce se mananca ? Am eu 17 ani si ce daca am 17 ani ? La 17 ani poate ca am mai multa minte decat ai tu. Daca eu vreau sa ajut lumea sa ajunga undeva si tu imi dai cu piciorul , asa e in Romania gandesti pozitiv esti luat de prost gandesti negativ esti luat de si mai prost. Varsta nu conteaza, cii ceea ce ai in cap si la ce te poate duce mintea ... #Facepalm . Da stiu ca gramatica mea e de 10% Brain power dar stfu. Si numi spune tu mie ca tu la 17 ani aveai idei mai bune ca astea sau idei care chiar pot sa aduca un beneficiu nu numai mie si altor persoane. High Jet

Copile cum iti permiti sa vi aici facand reclama la o metoda stupida fiindca sa fim seriosi in timpul pierdut cu asta

poti invata ceva util si constructiv.

nu vi tu un mucos sa te iei de @blech bre da cum iti permiti tu sa te iei de el doar are 17 ani :))))

Link to comment
Share on other sites

a fost fun... l-am provocat si a cedat. si-a dat arama pe fata.

avand in vedere ca nu s-a putut controla sub nici o forma nici fata de mine nici fata de restul eu zic ca este inutil acest thread.

puteti sa-l inchideti va rog si sa-l mutati la trash? a fost un exercitiu bun de memorie sa ne aducem aminte ca si noi am avut 17 ani dar nu eram la fel de prosti.

Link to comment
Share on other sites

Foarte frumos din partea voastra cea mai de cacat natie pe care am vazuto. Eu incerc sa va ajut , iar voi nu stiti nimic decat sa criticati obscen. Deasta mai bine stau pe forumul Black Hat World unde toata lumea se comporta frumos si civilizat fara dume de genu ca la 17 ani e prost fara nimic de genu. In loc de asta ei te motiveaza foarte foarte mult. Sunteti penibili :) Si imi este foarte rusine ca fac parte din aceasta natie de maimute. Scria intrun videoclip pe un perete. "Bine ai venit in Romania , dativa timpul inapoi cu 1000 de ani " Si e adevarata. La 17 ani am vise mari , poate doar vise dar aceste vise leo avut toata lumea si daca citesti "Grow and Think Rich " de Napoleon Hill ai sa vezi cate poata sa faca o persoana indiferent de varsta cand e determinata sa ajunga undeva. Pana atunci . Pace si numai bine.

Link to comment
Share on other sites

Eu deja am bagat 400 de lire in acest proiect si voi ajunge sa scot vreo 3-4 mii pana in Martie/april iar dupa se va da split si primesc 10x tokens si cand va ajunge iarasi la $1.00 O sa am 33 de mii de dolari ;) Dar ce sa va fac ma nene nu credeti in ceva ce BTC-urile nu o putut face.

Link to comment
Share on other sites

Iti zice unu mai mare ca tine un sfat de viata: invata si munceste, da-ti silinta in ceea ce faci, nu te astepta la chestii d'astea sa te imbogateasca peste noapte fiindca nu se va intampla niciodata.

Nu mai insista cu ele ca nu reusesti nimic.

Frate faci exact accelasi lucru cu Bitcoin cand faci mining pt bitcoin sau orice alt Digital currency uitate te rog la videoclipuri . ;)

Link to comment
Share on other sites

Pff. Copile, ai 17 ani. Unele persoane ce ti-au dat comentarii iti puteau fi tati daca iesea primul contact sexual. Nu incerca sa ne explici, ca din utoken din ucacaturi faci bani. Banii ii faci daca muncesti.

Si ce ma intereseaza pe mine daca ei puteau sami fie tata ? Crezi ca de asta nu mai pot eu ? Frate am inteles dai cu piciorul de parca miar pasa. Poate sami zica lumea de 60 de ani ca trebuie sa muncesti ca sa faci bani :) Sunteti vai si amar de capul vostru nu stiti cu ce se mananca internetul si ce chestii puteti sa faceti pe el daca te duce capul hai marsi dracu in morti tai ca deja ma enervezi. Ai 40-50 de ani si gata moama toti trebuie sa ascultam de toti invechitii ?

Citeste cartea sau uitate la videoclipurile alea fututi morti tai si dupa stai si comenteaza si fama mucos dupa ce leai vazut.

Link to comment
Share on other sites

Si ce ma intereseaza pe mine daca ei puteau sami fie tata ? Crezi ca de asta nu mai pot eu ? Frate am inteles dai cu piciorul de parca miar pasa. Poate sami zica lumea de 60 de ani ca trebuie sa muncesti ca sa faci bani :) Sunteti vai si amar de capul vostru nu stiti cu ce se mananca internetul si ce chestii puteti sa faceti pe el daca te duce capul hai marsi dracu in morti tai ca deja ma enervezi. Ai 40-50 de ani si gata moama toti trebuie sa ascultam de toti invechitii ?

Citeste cartea sau uitate la videoclipurile alea fututi morti tai si dupa stai si comenteaza si fama mucos dupa ce leai vazut.

Hai sictir, nu mai mintii lumea, retardatule !

Link to comment
Share on other sites

Hai sictir, nu mai mintii lumea, retardatule !

Nu inteleg ce vrei sa spui prin " A minte lumea " Cu ce o mint pentru ca le dau informatii ? De cand e asta minciuna ? Esti si tu vai de steaua ta si te bagi in seama ca musca in cacat. Citeste sau vezi despre ce e vorba inainte sa faci afirmatii de genu.

Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg ce vrei sa spui prin " A minte lumea " Cu ce o mint pentru ca le dau informatii ? De cand e asta minciuna ? Esti si tu vai de steaua ta si te bagi in seama ca musca in cacat. Citeste sau vezi despre ce e vorba inainte sa faci afirmatii de genu.

Nu esti bine-venit cu rahaturile astea aici. Nu ai argumente solide, iti bati joc (injuri practic si sfidezi) userii cu experienta, e evident faptul ca tu habar nu ai ce spun ei (si nu le iei sfaturile considerare) si pe langa asta, faci si post dublu (deci nu ai trecut in niciun caz pe la reguli). De unde pula mea atata tupeu? Daca oamenii nu vor, asta e, imbogateste-te tu si dupa lauda-te.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...