Jump to content
andreiyy12

U Token - Cel mai bun Digital Currency

Recommended Posts

@andreiyy12 iti recomand sa iei de aici o carte pe care o poti invata in loc sa pierzi 8342648732684 de zile chinuindu-te sa faci bani, iar in timpul ala irosit aiurea sa poti invata o multitudine de lucruri care sa-ti aduca intr-adevar o sursa de venit, ba chiar sa-ti schimbe viitorul ... cum spune Martin Luther King JR "take the first step in faith. you don't have to see the whole staircase just take the first step"

Link to comment
Share on other sites

@andreiyy12 iti recomand sa iei de aici o carte pe care o poti invata in loc sa pierzi 8342648732684 de zile chinuindu-te sa faci bani, iar in timpul ala irosit aiurea sa poti invata o multitudine de lucruri care sa-ti aduca intr-adevar o sursa de venit, ba chiar sa-ti schimbe viitorul ... cum spune Martin Luther King JR "take the first step in faith. you don't have to see the whole staircase just take the first step"

Sunt familiarizat cu limbile : C++ C# , Java si VB.net, Dreamweaver :) de la 14 ani le studiam. Am 3-4 carti speciale pentru coding languages.

Aceste languages mo ajutat sa fac in jur de 5000 de lire :) Facand programe , siteuri PPT , adsense etc ... Am facut si £1000 din clickbank. Vreau sa ma bazez mai mult pe Currency trends si business in general

Link to comment
Share on other sites

bai fratilor da?i-i ban imbecilului.Nu sunt obligat sa-i citesc injuraturile si toate figurile de virgin cu un cos in varful nasului si 3 floci in loc de mustata...ti-e rusine ca esti roman ma?nu uita ca tactu mare a luptat pt a avea un bou ca tine o viata mai buna in Romania..nu iti permit sa mai vorbesti si sa mai comentezi aiurea..nu am nevoie de replay

Link to comment
Share on other sites

Andrei este un baiat de 15 ani din Suceava. Este in zodia Rac si spune despre el:

"Nu vreau relatii serioase ;) doar de o noapte 2 :P ..."

QoNAVA6.jpg

10% Brain power dar stfu . ok IDGAF . scot vreo 3-4 mii pana in Martie/april . O sa am 33 de mii de dolari. Esti si tu vai de steaua ta. fac in jur de 5000 de lire . Am facut si £1000

EvCQGBO.gif

Link to comment
Share on other sites

bai fratilor da?i-i ban imbecilului.Nu sunt obligat sa-i citesc injuraturile si toate figurile de virgin cu un cos in varful nasului si 3 floci in loc de mustata...ti-e rusine ca esti roman ma?nu uita ca tactu mare a luptat pt a avea un bou ca tine o viata mai buna in Romania..nu iti permit sa mai vorbesti si sa mai comentezi aiurea..nu am nevoie de replay

Sami sugi pula si tu si cu mata aia oligofrena High Jet oamenii invidiosi ce sa le zic .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...