Jump to content
Kabron

Servicii PS

Recommended Posts

Bun, am decis ca incepand de Sambata 6.12, sa accept proiecte ale userilor de aici, fie ele mici, mari.

Ce inseamna asta?

- Asta inseamna ca daca aveti nevoie de un nou page landing, banner, website layout(hai ca ati prins ideea), imi puteti trimite mesaje private cu ceea ce aveti nevoie.

Cum vor merge lucrurile?

1. Nu voi accepta orice job, cel mai probabil doar pentru membrii pe care-i cunosc si au ceva vechime, sau prin recomandare de catre acestia.

2. Nu imi cereti nici un portofolio si alte cacaturi, daca aveti nevoie de ceva apelati, daca nu, nu!

3. In functie de ce citesc in PM-uri decid ce aleg, in momentul in care am ales proiectul trimit un mesaj inapoi si va spun ca am acceptat si deja lucrez la el. Nu platiti nimic inainte, o sa primiti sample, daca sunteti de acord continuam proiectul si achitati la sfarsit!

4. NU trimiteti pm-uri de genul: "VREAU UN BANNER", "VREAU UN SITE". Ma astept sa imi spuneti cat mai precis ce vreti, dimensiuni, daca aveti preferinte in ceea ce priveste fonturile, culorile.

Pentru mai multe informatii lasati mesaj aici.

Link to comment
Share on other sites

@Kabron , cred ca ai inteles gresit! Nu am nimic sa-ti spun tie. Doar m-am bagat in seama si faceam " spam " cum zici tu, pentru ca am citit ce ai scris tu, iar userul respectiv, a facut ceea ce ai cerut tu sa nu faca. Daca eu " iti iau apararea " si ii spun lu' ala ca nu e ok ce a facut si tu tot pe mine ma iei la 11 metri... Scz de post ;)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...