Jump to content
Bratuleanu123

Steam -Counter-strike 1.6 GIFT Gratuit grabiti-va!

Recommended Posts

Astazi ( 05.12.2014 ) Eu vreau sa ofer o licenta de Counter Strike 1.6 ( Steam )

Concursul este simplu !

-De la 1 ( inclusiv "1" ) la 70 ( inclusiv "70" ) un numar este cel castigator !

-Lasati un reply cu un numar , care vreti voi , cel care "ghiceste" primul numarul , sau este cel mai aproape de el , castiga licenta pentru Counter Strike 1.6 !

-Numarul este salvat la mine in PC intr-un fisier ".txt" ( am facut ss la "proprietati-le fisierului" si o sa mai fac un ss , la sfarsit , sa se vada k nu a fost modificat nimic in acel fisier ".txt"

Imagine mai jos:

View image: 2

-Jocul este la mine in inventar ( GIFT ) care va fi trimis pe mail , sau Steam Trade !

Imagine mai jos:

View image: 1

Castigatorul , va fi anuntat de catre mine ( la final ) voi lua legatura cu el ( Y!M , Steam , Forum ) si va fi rugat ( dupa primirea jocului ) sa confirme ( in acest topic ) cum ca a primit licenta respectiva !

Concursul va fi valabil pana in data de: 12/12/2014 !

Reguli :

- Un singur POST pe Cont ! ( Daca gasesc 2 sau mai multe , vor fi ignorate toate ) (Daca gasesc conturi multiple , la fel vor fi ignorate ! )

-Nu conteaza daca detii sau nu , deja o licenta Counter Strike ( Esti bine venit )

-Daca nu iti convine , sau gasesti un motiv intemeiat , cu care sa nu fi de acord cu acest concurs , te rog sa nu postezi nimic ( va fi sters ), imi poti trimite PM , si iti explic cat de bine pot ce si cum !

Bafta !

rstforums

Link to comment
Share on other sites

69

ps. nici nu mai are rost sa spui ca "inclusiv 1" fiindca fisierul are 2bytes, adica o cifra nu are 2 bytes (decat daca ai bagat space, ceea ce ma indoiesc), decat daca este un numar, nu o cifra, data viitoare acopera marimea.

Edited by DaLykes
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...