Jump to content
Guest Kenpachi

discutie conquiztador

Recommended Posts

Guest Nemessis
Nu ma joc,m-am jucat o data cand mi-a zis Slick de el,nu mi-a placut,ratat de joc,daca nu is curve in joc degeba :)

Ba sunt curve. Moderatoarele ce crezi ca sunt?

Link to comment
Share on other sites

e un joc praf, e la fel ca bitefight si ca toate celelalte jocuri online.

topicul ala a ajuns din cate stiu eu la 19 pagini... am citit si eu primele 3 dar nu am mai avut rabdare sa vad ce tot se discuta acolo...

rst s-a umplut de multi rupti dupa acel program... si ei tot nu pricep ca nu o sa se publice niciodata programul ala.

Link to comment
Share on other sites

eu dupa ce am scris la topicul lui VirginMary ca am reusit sa fac programul de decodare,in total 6 persoane m-au contactat.2 mi-au dat direct add pe mess,unu mi-a dat un pm cu id-ul lui si 3 e-mailuri.normal..cersetori/cersetoare.

app astia erau convinsi ca am facut programul complet,deci nici nu stiau ce se discuta in topicul respectiv.zicea unu ca vrea sa ma ajute.l-am intrebat ce limbaje stie.mi-a zis ca stie "engleza" 8) apoi mi-a zis ca o sa vb cu diriga lui ca sa ma ajute :lol:

Link to comment
Share on other sites

Pai o persoana care ar sta sa citeasca macar prima pagina si`ar da seama ca nu vor avea nici o sansa...dar ei se cred Madam Becali(scuze man daca esti pe forum:)) ) si cred ca daca il cer il vor si primi ...lol Wake UP ratatilor!!

daca il vad pe Becali pe conquiztador ma apuc de solitare !

OFFTOPIC:

deschideti solitare si apasati alt + shift +2

Link to comment
Share on other sites

nu se stie niciodata cine bantuie pe acolo:))), anyway cred ca ar trebui inchis si acest thread pentru ca saracii de pe conq primesc prea multi vizitatori de aici si pe gratis...:) si nu e corect:))) eu adus vizitatori pe forum? cred ca da,pentru ca videoclipurile au fost puse peste tot..:D deci oricum e la mijloc:D:))

Link to comment
Share on other sites

vai tu chiar crezi ca ma impresioneaza ignor-ul tau ?apropo vorbeam cu sword =))

da,intr-adevar,te-am bagat in lista pentru ca aveam nevoie de ajutorul tau.mi-ai acceptat add-ul dar,mi-ai aparut din start offline si nici nu imi raspundeai la mesaje.macar puteai sa imi refuzi add-ul sau sa imi spui ca nu vrei sa ma ajuti...

oricum Andrewboy a fost mult mai rezonabil si ne-am ajutat reciproc

si inca o chestie : in postul meu de pe cealalta pagina am spus clar ca dupa ce am scris la topicul lui VirginMary ca am reusit sa fac programul de decodare am fost contactat...doar nu crezi ca sunt idiot sa iti cer ajutorul dupa ce reusesc sa trec peste obstacol.deci,in concluzie,nu faceam aluzie la persoana ta sau la faptul ca ti-am dat add,in postul trecut

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...