Jump to content
Stefanae

feedback ebay.com

Recommended Posts

Salut,

as vrea sa cumpar de pe ebay.. este recomandat, a mai comandat cineva, este sigur site.ul, se merita sa cumperi de acolo sau mai bine din romania ?!

Este vorba de un telefon care l.as vrea sa.l cumpar.. dar nush daca se merita efortul si banii..

Multumesc !

este sigur site.ul, se merita sa cumperi de acolo sau mai bine din romania ?!

Eu zic ca e scam dupa cum arata, acu tu alegi daca te risti sau nu.

Link to comment
Share on other sites

Ce e aia ebay ?

funny-pictures-auto-fps-noob-age-479565.jpeg

A mai cautat cineva pe bing ? Eu folosesc doar google ! pls raspundeti-mi.

LE: Facand o analiza pe textul sau,am realizat ca mai are o bomba spusa; citez " se merita efortul " ... recte : nu am chef sa citesc si sa scriu in engleza ...

ON: Da-i dracu boss,ia-ti un telefon de la un bisnitar de cartier,seminte acelasi gust are !

Edited by Eddie91
Link to comment
Share on other sites

Fratilor omul poate nu stie hai sa nu o dam in trolling... @Stefanae ebay este un site renumit si da il recomand eu mi-am cumparat diferite produse de-a lungul timpului

si sunt multumit.

Acum depinde si de produs poate gasesti pe site-urile din romania acelasi produs intr-o stare identica

si cu un pret egal sau mai mic fata de ebay.

Link to comment
Share on other sites

Fratilor omul poate nu stie hai sa nu o dam in trolling... @Stefanae ebay este un site renumit si da il recomand eu mi-am cumparat diferite produse de-a lungul timpului

si sunt multumit.

Acum depinde si de produs poate gasesti pe site-urile din romania acelasi produs intr-o stare identica

si cu un pret egal sau mai mic fata de ebay.

Vand astia dom'le niste prezervative pe ebay ... de toata splendoarea ... nu ca in romania unde nu gasesc decat d-alea stramte.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...