Jump to content
wikedx

Vizualizari +301 pe youtube foarte rapid(Youtube views bot)

Recommended Posts

Salut astazi va voi prezenta un tool interesant cu care va puteti genera vizualizari pe youtube:

Este vorba despre Youtube 301 Nigguh , un program care l-am testat si a mers perfect , am generat multe vizualizari pe youtube intr-un timp relativ scurt.

Ce imi place cel mai mult la el este faptul ca puteti importa o lista cu proxiuri cu care puteti trece chiar si de 301+ vizualizari deoarece fiecare vizualizare va fi facuta de pe un ip diferit.

Si iar un aspect pe care il ador la acest program este ca puteti adauga mai multe videouri si nu doar unul la care sa isi faca treaba.

Legende:

  • Views - sunt vizualizarile pe care vrei sa la generezi la videouri
    Time - este timpul la care se va genera o vizualizare (default este 0 si asa il recomand)
    Threads - sunt taburile in care vor fi deschise videourile (Presupun!) (Oricum , cu cat sunt mai multe threaduri activate , cu atat se fac vizualizarile mai repede).
    Check to enable proxies - Daca o bifati se va folosi de proxiurile pe care le bagati in Proxies.txt
    Videos - reprezinta fisierul unde aveti idurile de la videourile voastre

Daca linkul tau este de la video este

atunci idul va fi 24QGtqCOxRo si daca vreti sa adaugati mai multe iduri le bagati unul sub altul.

2j4d08n.jpg

Download link: Zippyshare.com - Youtube 301 Nigguh.rar

Virus online scan: https://www.virustotal.com/en/file/88931c788d891331abb06fd978a183858c1ee987735e8fbc194f91e3c9729c43/analysis/1416948890/

Edited by wikedx
Link to comment
Share on other sites

Merge doar ca ai nevoie de proxy bune ca altfel nu se inregistreaza toate vizualizarile. Am incercat fara proxy si in 5 secunde am facut 100 de vizualizari:))

o lista de proxy careva? sau un help. Ma dus la 301+ dar nu mai urca.Stiu ca cei de la youtube fac ceva verificari sau ceva de genul,apoi iti dau drumul.Ms

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Claks said:

un link de download bun ? 

Nu cred ca tool-ul acesta mai lucreaza. YouTube-ul acum (in comparatie cu anii precedenti) monitorizeaza deja si primele 300 de vizualizari. Poate si apare ele la inceput la video, doar ca in timp scurt vor fi anulate.

 

E posibil de facut vizualizari cu proxy-uri, insa nu trebuie sa fie publice. Cele publice sunt monitorizare de website-urile mari (ex.: YouTube).

 

Daca si ai nevoie de program de genul, cauta ceva mai recent ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...