Jump to content
SmarTeu

System Excange

Recommended Posts

Am creeat site gen addme... si vreau sa vad ce parere aveti daca sunteti interesati de trafic pentru site sau vizualizari pentru videoclipuri... este site-ul ideal.. astazi l-am deschis si vreau sa vad ce parere aveti, daca gasiti erori puteti sa imi lasati un P.M cu ele.

Multumesc anticipat !

Site: www.compactpeople.com

Sincer? Cam simplist site-ul si nu inspira profesionalism

Link to comment
Share on other sites

O sa te baneze in cateva zile facebook-ul si tot ce are google-ul daca ai buf de utilizatori,o sa faci alte "back-end" domenii si tot asa pana te plictisesti si vei observa ca nu vei realiza nimic ... Din cate stiu pe altii ii si ameninta facebook-ul ca daca nu inchide site-ul le face sertare in inima :))

Si practic tu doar ai instalat un script ...

Schimba meta-tag-ul ca ma ia plansul ; autor si title ... DIVIN :))

Edited by Eddie91
Link to comment
Share on other sites

Am creeat site gen addme... si vreau sa vad ce parere aveti daca sunteti interesati de trafic pentru site sau vizualizari pentru videoclipuri... este site-ul ideal.. astazi l-am deschis si vreau sa vad ce parere aveti, daca gasiti erori puteti sa imi lasati un P.M cu ele.

Multumesc anticipat !

Site: www.compactpeople.com

Te sfatuiesc sa abandonezi proiectul.O sa pierzi foarte mult timp,iar la un moment dat o sa iti dai seama ca a fost in zadar.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...