Jump to content
ghini

Produse la 0 lei pe gamerland

Recommended Posts

edit//

"- 1 sau mai multe software pentru jocuri, sau mici accesori (ex: cabluri, rutere, carduri de memorie, HDD, etc.) comanda este de 17.5 ron, pe toat? suprafa?a ??rii, pân? la suma de 450 ron.

- 1 buc. consola ”mai mica” (PS2, GameCube, PSP, Nintendo DS) + ruter + joc curieratul cost? 22 Ron, pe toat? supra?a ??rii.

- 1 buc. consola(PS3, Xbox 360, Wii) + ruter + joc curieratul cost? 22 Ron, pe toat? supra?a ??rii."

Mul?umim pentru comand?!

Comanda a fost depus cu succes. Datele comenzi au fost trimise prin e-mail. Mul?umim c? a?i cump?rat de la noi, sper?m s? ne revedem cu bine!

16 Produse, sunt curios daca am putin "noroc" macar aici, daca la emag n-am mai apucat, mersi de thread, asta daca nu vor doar trafic si fac ca tiganii si nu mai ofera nimic.

Edited by DaLykes
Link to comment
Share on other sites

Informatii de plasarea si livrarea comenzilor!

Stimati cumparatori!

Comenzile plasate pe site-ul nostru Gamerland.ro din data de 20.12.2014 ora 12:00 putem trimite numai dupa sarbatori.

Mai exact din 6 ianuarie.

Ne cerem scuze de probleme si inconvenienta,dar avand in vedere ca nu poate curieratul sa asigure livrarea la timp nici inainte si nici intre sarbatori, am preferat sa nu trimitem mai bine, decat sa amagim clientii cu promisiuni pe care nu le putem tine.

Va multumim pentru rabdarea si intelegerea dvs!

Va dorim tuturor sarbatori fericite!

Cu stima

Echipa Gamerland.ro

Am vazut la ei pe facebook, deci vedem dupa 6 ce si cum :)

Link to comment
Share on other sites

Noroc ca nu puteti sa va calcati in picioare.

Nu inteleg prea bine ca ce vrei sa spui, dar la faza cu emagul ce mai spui? Oamenii s-au ingramadit cand a trebuit si au avut de castigat, niciodata sa nu spui niciodata si sa profiti de toate ocaziile, mai ales cand n-ai de platit absolut nimic, bineinteles, in afara de transport.

Link to comment
Share on other sites

B.L.U.F. BlackFraierDay! Cauta castigatorii!

Eu ma refer din nou la produsele de 1 leu, nu in general despre blackfriday-ul de pe emag.

A fost un switch de 110 milioane la 3 lei, sa nu mai zic si de restul de componente/periferice/telefoane, etc de milioane chiar zeci, la 1 leu.

Chiar daca e BlackFraierDay, aici nu mai e niciun BlackFraierDay, poate NoroculProstuluiDay4Reclama.

In legatura cu memoria, acolo se cerea plata in avans, aici nu se cere nicio plata in avans, decat curierul care il platesti la fata locului si nimic mai mult, n-ai cum sa iei teapa pe gamerland, decat sa nu-ti onoreze comenzile pe care n-ai dat niciun leu.

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

Tocmai am primit.

Stimati Cumparatori,

Asa cum a-ti putut observat, pe pagina noastra de gamerland.ro au aparut niste produse cu preturile eronate, din cauza unor probleme cu sistemul nostru care au condus la aceste neintelegeri !

Fiind plecati in mini vacanta de craciun (din 23 decembrie 2014. pana in data de 27 decembrie 2014) eroarea a fost observata cu intarziere.

Dupa descoperirea erorii pagina a fost oprita pana la rezolvarea defectiunii.

Eroarea din sistem putea fi observata si din emailurile de confirmareunde aparea la produs (Pret necunoscut deocamadata) care sunt trimise dintr-un program automat si nu sunt prelucrate manual.

Dorim sa atragem atentia aspura Termeniilor si a Conditiilor de pe pagina noastra.

Cumparatorul trebuie sa consulte pagina Termeni si Conditii, accesibila la sectiunea "Termeni si Conditii" al site-ului, inainte de lansarea unei comenzi. (La sectiunea „Limitarea Raspunderii”)

Care se refera la problemele si erorile aparute de pe pagina noastra fiind cauzate de o eroare de sistem , si la datele eronate aparute.

Prin plasarea comezii a-ti acceptat automat Termenii si Conditiile site-ului.

Limitarea raspunderii- Informatii necesare:

Folosirea datelor si a informatiilor.

Datele si informatiile prezente pe pagina noastra cum ar fi ( poze, text,video etc) sunt informative, si ele pot fi modificate oricand!

Nu ne asumam raspunderea pentru erorile aparute (preturi si date gresite)

Utilizarea acestor informatii vor fi suportate si va fi responsabilitatea utilizatorilor.

Compania noastra nu isi asuma nici o responsabilitate pentru daunele rezultate din utilizarea datelor eronate! Nu putem sa ne asumam raspunderea nic in cazul unor erori sau date gresite postate pe alte site-uri.

Drepturile de autor:

Pagina principala,pagina site-ului, sectiunile care sunt afisate in ecran, propriile informatii, imagini, video, materiale audio (cum ar fi nume, fraze, logo-uri, grafica) si alte legi privind drepturile de autor al Gamerland.ro sau produselor specifice detinute de catre editor prin urmare sunt supuse normelor de protectie a proprietatii intelectuale.

Incalcarea dreptului de autor este considerata infractiune si se pedepseste comform legii.

Compania noastra isi rezerva dreptul de a cere despagubire celor ce aduc prejudicii de orice nautra.

Excluderea r?spunderii:

Nu ne asumam raspundereapentru functionarea defectuoasa, virusi, daune cauzate de erori de sistem, urmarea a accesari paginii noastre.

Am doriisava informam ca erorile aparute vor fi remediate in cel mai scurt timp posibil.

Ne cerem scuze pentru neintelegerile aparute in urma erorii de sistem!

Va multumim anticipat pentru intelegere!

Cu stima,

Gamerland.ro

Nu inteleg paragraful:

Nu ne asumam raspunderea pentru erorile aparute (preturi si date gresite)

Dar cine isi asuma? Noi?

Link to comment
Share on other sites

Ceva-mi spune ca nici nu-s firma. Am cautat la ei pe site mai multe detalii despre firma lor dar nu am gasit absolut nimic. Doar adrese skype cu gamerland.admin si prostii de genul asta.

E posibil sa nu fi vazut eu bine. Din cate am inteles multi le-au trimis mail inapoi sa-si anuleze comanda astfel incat sa evite deplasarea curierului si plata intregii sume, ceea ce mi se pare o prostie. Personal cred ca adopt varianta lui SynTAX.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...