Jump to content
M2G

Abuzuri de putere - Reclamatii Chat

Recommended Posts

Pentru a filtra mai bine reclamatiile si pentru a nu polua threadul de reclamatii specific forumului, va rog sa postati aici reclamatiile care le aveti impotriva moderatorilor de pe chat.

Un mic regulament pentru a posta o reclamatie:

  • Regulile care se aplica chatului le puteti vedea in momentul in care intrati pe chat. (Primul mesaj venit de la sistem)

  • In momentul in care faceti o reclamatie folositi un limbaj decent, altfel puteti sa fiti sanctionati pe forum.

  • Glumele de pe chat, sa ramana pe chat. Orice post care nu este o confirmare sau infirmare a abuzului va fi tratat ca off-topic.

F?r? offtopic -> warn

Edited by em
Link to comment
Share on other sites

Avand in vedere ca s-a facut un thread special pentru asta, am decis sa repostez aici avand in vedere ca nu s-a rezolvat.

Maximus mi-a dat ban pe chat dupa ce i-am spus sa isi mute botul pe canalul RSTech (si el mi-a zis acelasi lucru si apoi a dat kick la bot)

Doresc sa isi ceara scuze, nu am facut nimic ca sa merit acel ban.

Link to comment
Share on other sites

(18:04:45) RST: Banned Users: mark0, Kronzy, botz

Nu cred ca nu poti intra :)

Pentru ca esti nesimtit! De aceea. Ti-am spus de nenumarate ori sa incetezi. Nu ai vrut.

Nu dau ban niciodata ca sa-mi arat "talentele" (ca sa stii).

Iar daca mai continui iti promit ban-ul.

Da, tot eu l-am banat. Tot pentru spam.

Edited by Maximus
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu mai pupi chat pana pe 1 ianuarie, pentru ca esti nesimtit.

De ce sunt nesimtit ? , tu mi-ai dat ban ca ti-am spamat bot-ul pe whisper , daca nu iti convine scoateti bot-ul , dupa 5 ore am luat unban nu stiu de la cine , si cum intru tu imi dai ban?

Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca nu poti intra :)

Pentru ca esti nesimtit! De aceea. Ti-am spus de nenumarate ori sa incetezi. Nu ai vrut.

Nu dau ban niciodata ca sa-mi arat "talentele" (ca sa stii).

Iar daca mai continui iti promit ban-ul.

Da, tot eu l-am banat. Tot pentru spam.

Eu de ce am luat ban? :)) Am intrebat ceva de bashrc si intre timp gasisem singur raspunsul si l-am dat pe chat pt ca m-a intrebat cineva ce anume caut...

//LE: Acu am observat ca nu mai am ban...

Link to comment
Share on other sites

@Aerosol tu esti o persoana in cautare de atentie. Ai nevoie mereu ca cineva sa vorbeasca cu tine si sa fie de accord cu tine in orice chestie. Incerci mereu sa iti castigi atentia prin a face lucruri simple si a pupa oameni cu functii in cur pentru ati demonstra superioritatea. Asta ai demonstrat de atatea ori pe chat si eu zic mai bine sa taci din gura si sa nu pui la inima ca faci infarct intr-o zi. Cum ti-am mai spus, cand mai multi au ceva cu tine inseamna ca problema e la tine, nu la ei.

Iliescu ar fi mandru de tine.

EDIT.

Astia de zic ca am facut OFF-Topic, de ce mai postati ? Nu aveti REPORT ?

Edited by wHoIS
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...