Jump to content
M2G

Abuzuri de putere - Reclamatii Chat

Recommended Posts

Dear mataky,

You have received an infraction at Romanian Security Team.

Reason: Insultare membru

-------

Insultare membri !

-------

This infraction is worth 1 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.

Original Post:

https://rstforums.com/forum/94801-pt-toate-bitches-de-pe-chat.rst#post598380

All the best,

Romanian Security Team

Ma trezisem dintr-o betie si vad ca Maximus se considera bitch q.e.d.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Am fost informat ca un anume user, care se vrea a fi cu vechime in comunitate ca s-a plans de mine la Area 51, zona in care eu nu am acces fiind doar Voice pe chat ca i-am dat ban saracutul de el.

image.png

##########################################

image.png

##########################################

image.png

##########################################

image.png

##########################################

image.png

##########################################

image.png

Si m-am gandit asa, ba frate daca asta tot isi baga el pula in mortii mei si ai mamei mele dupa libera lui placere, n-ar fi corect sa si-i bage si in ai lui @em sa nu fie discriminare in functie de rang-ul din comunitate ?

Suntem destui useri in comunitate vechi dar odata cu vechimea am invatat sa ne respectam intre noi, mai putin astia mici care se mai injura intre ei ca se cunosc, sunt glumele lor, isi permit, dar daca sar calul fiecare dintre ei stie ca respecta consecintele.

Te sfatuiesc prin aceasta, daca Imparatia ingaduie sa ramai intre noi muritorii de rand, sa eviti injuraturile de mame, morti si alte grade de rudenie speciale. Totodata daca ai o problema personala cu mine ma poti contacta politicos, stabilim o intalnire iar acolo imi spui ce te apasa, asta sa vezi ca sunt om intelegator.

Link to comment
Share on other sites

Este un membru destul de vechi al forumului.

"Acest limbaj" nu ii este permis. Nici lui, nici nimanui altcuiva. Drept dovada, pentru ultimul sau post din topic a primit un avertisment - cartonas rosu.

Rugamintea mea ar fi sa pastrati forumul curat, fara injurii si fara atacuri la persoana. Este suficient loc pentru toata lumea, nu e nevoie sa va ciocniti unii de altii.

Link to comment
Share on other sites

Prosti sunteti ma .... facuti gramada. Deasta si trec rar pe aici. Nu stiu cine e mov_0ah_01 si nu ma intereseaza, nu ma mai bagati pe mine in discutiile voastre.

Si nu mai injurati de parinti si toate cele, ca va dau ban in ordine alfabetica. (chiar daca aveti impresia ca va sunt prieten)

Edited by aelius
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@sibip eu te-am avertizat de 3 ori, wtf ti-a dat direct ban dupa avertismentele mele. S-a mai vorbit pe forum deja, sa nu se mai posteze asa ceva pe chat, dar de, regulile pentru voi se pare ca sunt doar cu caracter informativ. Dupa asta va plangeti ca se face offtopic, ca se face spam, ca Dumnezeu stie ce nu va mai convine. Invatati sa respectati regulile si dupa comentati ca ati fost "abuzati" de catre un moderator/admin.

Link to comment
Share on other sites

Pai vezi, @sibip aici e eroarea ta, pentru tine e doar un forum, pentru noi e o comunitate pe care am dori sa o facem una serioasa, in care lumea chiar sa se dezvolte, nu doar sa faca misto.

Daca un om cat de cat serios intra pe forum/chat si vede ce se discuta pe chat, ala i 2 minute a plecat.

De ce crezi ca oameni tehnici, precum nytro, ganav, tex wildchild, evita sa mai intre pe chat? Pentru ca sunt satui de mistourile voastre.

Link to comment
Share on other sites

Nu mai poate sa stea omu' pe chat ca vine cate un moderator frustrat cu pofta de banuri.

Ma unii sunt chiar jeguri penale, adica cauta motive de ban...

Domnisorul @nedo se pare ca nu-i plac fetele/femeile/minorele/shemalele a.k.a femei cu pula si ca eu postam niste poze cu niste minore el sare cu gura ca imi da ban daca mai postez ca sloboz la tava, etc...

Boyuletii, daca nu va convine dati-ma pe ignore si gata, ca mai erau cateva pizde ca se plangeau ca aseara am facut spam cu asa ceva.

Cum ma vere sa-mi dai ban pentru ca postez niste poze cu minore? Esti gay?

/// ultimele poze era cu fata asta: https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/v/t1.0-9/s720x720/1476059_660655610709874_4974456349050750103_n.jpg?oh=c3a2912d0c31a3baee07c43d7fc4ca02&oe=55617265&__gda__=1432584715_70045042361d774a2fae85a22f8d6ea0

Daca nici asa ceva nu-ti place, inseamna ca ori ai ceva personal cu mine, ori nu-ti plac fetitilii.

Ala nu este abuz de putere. El a actionat conform regulamentului. O comunitate, ca sa functioneze, are nevoie de reguli pentru disciplina. Daca iti place sa nu respecti regulile, ori esti genial, ori esti prost.

// tie iti plac femeile cu p**a si il faci pe nedo gay?

Link to comment
Share on other sites

Pai vezi, @sibip aici e eroarea ta, pentru tine e doar un forum, pentru noi e o comunitate pe care am dori sa o facem una serioasa, in care lumea chiar sa se dezvolte, nu doar sa faca misto.

Daca un om cat de cat serios intra pe forum/chat si vede ce se discuta pe chat, ala i 2 minute a plecat.

De ce crezi ca oameni tehnici, precum nytro, ganav, tex wildchild, evita sa mai intre pe chat? Pentru ca sunt satui de mistourile voastre.

Stii cum se rezolva treaba cu comunitatea seriosa?

Doua cuvinte: Invite Only

Ca sa nu mai ajunga aici toti Aerosolii, Kronzii si alte specimene.

Link to comment
Share on other sites

Ala nu este abuz de putere. El a actionat conform regulamentului. O comunitate, ca sa functioneze, are nevoie de reguli pentru disciplina. Daca iti place sa nu respecti regulile, ori esti genial, ori esti prost.

// tie iti plac femeile cu p**a si il faci pe nedo gay?

Atunci zic sa se grabeasca acceptarea legii big brother. O comunitate/natiune trebuie sa respecte regulile.

Disciplina trebuie sustinuta si adoptata.

Nu sunteti voi aceeasi care va plangeati acum o luna de neconstitutionalitatea legii big brother?

Link to comment
Share on other sites

Atunci zic sa se grabeasca acceptarea legii big brother. O comunitate/natiune trebuie sa respecte regulile.

Disciplina trebuie sustinuta si adoptata.

Nu sunteti voi aceeasi care va plangeati acum o luna de neconstitutionalitatea legii big brother?

Nu ai inteles nimic. Regulile/disciplina nu au legatura cu supravegherea. Sigur nu esti genial.

Link to comment
Share on other sites

Cum verifici ca cineva respecta regulile? Il supraveghezi. duh.

tu vrei sa trollezi? Supravegherea unei mase, este ineficienta. In momentul in care cineva nu respecta anumite reguli, apar niste efecte/consecinte. Asa se verifica cine nu respecta un regulament.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...