Jump to content
M2G

Abuzuri de putere - Reclamatii Chat

Recommended Posts

Cum verifici ca cineva respecta regulile? Il supraveghezi. duh.

Hai sa o dam in deductii pseudo logice sa parem inteligenti. Daca aveti chef de discutat legea big brother, avem thread pentru asta.

Aici nu e vorba de supraveghere, e forum public. Oricine poate sa vada ce se vorbeste. Asa stim si noi si utilizatorii cand regulile dupa care functioneaza comunitatea sunt respectate sau nu. Nu stam cu rat-uri si sniffere la voi pe fir.

@sibip Daca este doar un forum si nu prea iti pasa de el, de ce te plangi? Din lipsa de alte informatii, o sa presupun ca e un comportament preluat de la tipele de 15 ani pe care le urmaresti.

Nu a fost nici un abuz.

Link to comment
Share on other sites

tu vrei sa trollezi? Supravegherea unei mase, este ineficienta. In momentul in care cineva nu respecta anumite reguli, apar niste efecte/consecinte. Asa se verifica cine nu respecta un regulament.

Desigur, dar prin supraveghere pot fi luate masuri inainte de aparitia efectelor.

Link to comment
Share on other sites

Mi-am luat de 6 ori ban de la @Gecko doar conectandu-ma pe chat!

nu am facut absolut nimic doar am intrat si a zis ca e amuzant sa ma tina numai in kick!

e a 4 oara cand isi bate joc de functia pe care o are pe chat, chiar nimeni nu face nimic?

5rnMHfe.png

naDFNCE.png?1

gepar5f.png?1

Mai e nevoie de ceva?

Ai injurat. Meriti ban.

Link to comment
Share on other sites

Thread closed. Ni se indoaie de ce e pe chat. Ati intins si jegul de pe chat pe forum. Care mai deschide vreun subiect legat de chat are ban de la mine, fara discutii. Ce cacat ma, v-ati intins ca muierile pe banca la taifas ?:))

Edited by aelius
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...