Jump to content
Terry.Crews

30 de prezentari animate gratuite

Recommended Posts

Salutare, vreau ma sa perfectionez in acest capitol si daca tot fac asta macar sa va fac si voua niste prezentari.

Deci daca aveti un site sau produs si nu aveti o prezentare video, o sa imi faca placerea sa va ajut. :)

Desigur ca puteti sa alegeti versiunea de mai jos sau imi puteti da voi i ideie despre cum doriti sa arate.

Minim 1+ rep.

Exemplu de prezentare:

https://www.youtube.com/watch?v=dNvFHBfXFxQ&feature=youtu.be

O sa dureze unpic pana primiti prezentarile.

EDIT: Ma opresc aici deocamdata, am primit 30 de cereri

Edited by Terry.Crews
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

As vrea sa modifici putin unele texte, dupa cum urmeaza:

Vreau numele sa fie Alex, nu Tibi.

"El este in cautarea de a promova firma pe care o detine" - El doreste sa-si promoveze firma pe internet

"Acum tibi are solutia perfecta pentru promovarea lui" - Acum Alex are solutia perfecta pentru promovarea firmei

Multumesc anticipat. De asemenea, as vrea sa stiu daca poti urca si sursa, sa o adaug in contul meu de youtube. Thanks again!

Link to comment
Share on other sites

As vrea sa modifici putin unele texte, dupa cum urmeaza:

Vreau numele sa fie Alex, nu Tibi.

"El este in cautarea de a promova firma pe care o detine" - El doreste sa-si promoveze firma pe internet

"Acum tibi are solutia perfecta pentru promovarea lui" - Acum Alex are solutia perfecta pentru promovarea firmei

Multumesc anticipat. De asemenea, as vrea sa stiu daca poti urca si sursa, sa o adaug in contul meu de youtube. Thanks again!

Sursa? Adica?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...