Jump to content
time4play

Salut RST Team

Recommended Posts

Salut , ma semnez enCodeR sau (Time4PlayZ) in unele cazuri. Am 17 ani , cunostinte Web Design , Rareori C++ , Visual Studio pentru booti. , Linux Server , UDP Flood , DDoS in timpul liber si pe #IRC . Imi omor timpul cautand sa invat lucruri noi si sa fac bani din internet. Sper sa va pot fi de folos. :) Si sa ne intelegem bine :)

/ enCodeR

Edited by time4play
Link to comment
Share on other sites

Salut in primul rand nu mai scrie cu bold si culori ( ca un Ub3r n00b )

Partea cu flood & DDoS deja o dai in copilarisme (aici nimeni nu se ocupa cu porcari

de genul) si inca ceva renunta sa mai scrii ( aNdrEI, vaSIlE si tot asa )

On:// Sedere placuta sper sa inveti ceva daca tot ai venit...

Edited by Aerosol
Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

Salut si bine ai venit pe RST. Speram ca acest forum sa iti lumineze creierul si sa te apuci de treburi serioase. Ce cunostinte de web-design ai ?

Cateva aspecte:

- citeste regulamentul pentru a evita ban-ul

- nu incerca sa evidentiezi ceea ce nu trebuie: UDP Flood, DDoS si altele

- de ce Visual Studio e pentru booti ?

In momentul in care spui ceva, incearca sa aduci argumente. Ar fii mult mai util sa inveti ce se intampla in spatele unor astfel de atacuri.

Sedere placuta pe-aici. Peace.

Edited by MrGrj
Link to comment
Share on other sites

Edit topic dupa cum mi-ati sugerat. @Aerosol scuza-ma daca te-a deranjat numele , asa este nickname-ul cum si "Anonymous" incepe cu A mare . ;)

Cunostinte web design HTML classic , pentru site-uri cat de cat profesionale , dar nu foarte complicate . (+Photoshop pentru visual)

Sper sa ma intelegeti si pe mine , Am fost luat putin peste picior , o sa-mi corectez greselile in ideea de orientare.

Link to comment
Share on other sites

Salut in primul rand nu mai scrie cu bold si culori ( ca un Ub3r n00b )

Partea cu flood & DDoS deja o dai in copilarisme (aici nimeni nu se ocupa cu porcari

de genul) si inca ceva renunta sa mai scrii ( aNdrEI, vaSIlE si tot asa )

On:// Sedere placuta sper sa inveti ceva daca tot ai venit...

Inveti pe altul cum sa scrie cand tu esti paralel.Ai noroc ca 98% din posturiel tale sunt copy/paste.

porcari -> porcarii

EDIT:

There are currently 50 users online. 4 members and 46 guests

Most users ever online was 15,039, 28-08-2011 at 02:13 AM.

quadxenon

bubu2005

Cycler

Kronzy

A si sarit kronzy cu -Rep .Astia 2 is fenomenali cu -Rep lor.Nu traiesc din posturi si like-uri si rep asa ca va obositi degeaba.

Altul.Copii facuti din laba

NHoRSeh.jpg?1

Edited by quadxenon
Link to comment
Share on other sites

Salut , ma semnez enCodeR sau (Time4PlayZ) in unele cazuri. Am 17 ani , cunostinte Web Design , Rareori C++ , Visual Studio pentru booti. , Linux Server , UDP Flood , DDoS in timpul liber si pe #IRC . Imi omor timpul cautand sa invat lucruri noi si sa fac bani din internet. Sper sa va pot fi de folos. :) Si sa ne intelegem bine :)

/ enCodeR

Acum te-ai semnat enCodeR. Care sunt cazurile in care te semnezi Time4PlayZ? Ce sunt bootii? boots in engleza inseamna cizme, daca la asta te referi. E bine ca-ti omori timpul facand bani pe internet. Cum ii faci? Ce cauti aici? De ce ai 17 ani? Unde locuiesti?

Link to comment
Share on other sites

hard things aici , ma intreb daca le punem pe un cantar scoatem si noi 2 lei la fier vechi ?

in fine "Salutare omule bine ai venit intradevar e mai bine sa fii low decat high (doar daca ai fumat si dai tot din casa afara ) deobicei nu se face "

Bafta in cea ce vrei sa faci .

P.S scuze daca am scris gresit gramatical dar deabea vad tastatura de fum

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...