Jump to content
vasi36

RnrGoldmineAds - rnrgoldmineads.com

Recommended Posts

Pentru cei care nu stiu GoldmineAds este un site asemanator cu GAS (GlobalAdShare). Si aici puteti cumpara revenue shares care va aduc profit in fiecare zi si cyclere. Pentru a putea cumpara revenue shares si cyclere trebuie mai intai sa achizitionati un subscription de $5 lunar care de asemenea va aduce un profit zilnic. Mai exista posibilitatea de a achizitiona combos care reprezinta un mix de revenue shares si cyclers la un pret redus. Momentan se poate investi si retrage prin paypal si solidtrustpay.

Cei care doriti sa investiti aveti linkul mai jos:

Goldmine ADs |

Prima plata primita in 24 ore de la cerere:

DZzYBSL.png

Edited by vasi36
Link to comment
Share on other sites

@andrei98M Da site-ul nu are un super design, dar pentru mine conteaza mai mult faptul ca plateste.

Eu nu stiu nimic si nici nu am mai auzit pana acuma de asa ceva si te rog mul sa-mi raspunzi la acest intrebari:

1. De unde stiu ca ceea ce spui tu e adevarat si e sigur de investit si nu ramai cu banii dati si cu buza umflata ?

2. E un fel de MLM, PPC, PPI, alt cacat gen Caritas ? Sau vreun site in care bagi bani si nu-i mai vezi inapoi ?

3. Ce e revenu share ? Cu ce se ocupa mai exact un astfel de site si din ce vin banii ? Ce trebuie sa faci ?

4. Trebuie sa ai un site pe care sa le vinzi lor spatiu publicitar sau despre ce e vorba ?

5. De ce am alege acest site oferit de tine si nu GlobalAdShare de care ai zis la inceput ? Care e diferenta intre cele doua ?

6. $24 intr-o luna e putin. Dar putin de tot. De ce nu bagi mai mult daca esti asa e sigur ca e de incredere ?

7. Daca se fac asa de multi bani pe situl asta de ce umbli cu linkuri de referali ? De obicei siturile care nu prea platesc si nici din care nu prea se fac bani apeleaza la promovarea cu referalii (vezi PPC).

Multumesc !

Link to comment
Share on other sites

@vasi36 Am vazut 21 de publicitati da la bani imi arata tot 0,00 nu am nici macar 1 cent, cum functioneaza treaba cu banii si publicitatile? Explica putin despre site

Pentru a face profit trebuie sa cumperi intai subscription de $5 care iti va aduce un profit zilnic. Subscription trebuie achizitionat in fiecare luna. Odata ce ai activ subscription poti achizitiona revenue share sau cyclers. Revenue shares iti aduc profit zilnic si expira cand iti aduc un profit de 150%. Cyclers nu iti aduc profit zilnic insa atunci cand cicleaza primesti 200% profit din suma investita. De exemplu daca ai achizitionat un cycler de $10 cand va cicla vei primi $20.

Multumesc de intrebare, am uitat sa mentionez de treaba cu reclamele/bannerele de la view ads. Inainte de a putea retrage trebuie sa vizualizezi 50 de bannere/reclame de la view ads. Asta e procedura standard pentru fiecare retragere pe care o faci. Faptul ca vizualizezi acele reclame nu iti aduce nici un profit..e valabil doar pentru retragere. Trebuie sa vizualizezi 50 reclame pentru a putea retrage.

Link to comment
Share on other sites

@Che

1) Nu am spus ca e sigur, eu investesc doar ceea ce imi permit sa pierd si asa ar trebui sa faca toti cei care doresc sa investeasca aici. Site-ul este relativ nou, a fost lansat in luna septembrie anul acesta. Faptul ca accepta paypal si ca recent au lansat forumul Goldmine Ads Forum • Index page mi-a dat un plus de incredere si am decis sa investesc. In astfel de programe cu cat investesti mai repede de la data lansarii ai sanse mai multe sa obtii profit.

2) E un program hibrid revenue shares + cyclers.

3) Atunci cand achizitionezi revenue shares compania imparte cu userii profitul in functie de veniturile pe care le obtin de la agentii de publicitate care cumpara reclama. Asta inseamna pe scurt revenue share.

4) Nu trebuie sa detii nici un site, este necesar doar sa achizitionezi revenue shares + cyclers pentru a face profit. Eu recomand achizitionarea de revenue shares in prima faza pentru ca iti aduc profit zilnic.

5) GlobalAdShare a avut un mare succes si e de ceva timp pe piata + ca in ultimul timp au probleme cu platile din cate am vazut deci nu recomand sa investiti aici.

6) Ti-am spus, investesc doar ceea ce sunt dispus sa pierd.

7) Au un sistem de refferali care ofera 10% din ceea ce investesc reffs. De asta am pus link. E decizia fiecaruia daca se inscrie de pe linkul meu de reff sau nu.

Link to comment
Share on other sites

ba vasi nenicule , pai daca ma duc sa impart pliante in doua zile iau 24 dolari cat ai luat tu intr-o luna sa-mi spui cand ajungi la 500 dolari pe luna sa ne anuntzi nu ne arata cashout de cacat 24 atunci o sa spunem ba da chiar e mai bun ca google adsense stand acasa la pc

Da, ai dreptate, doar ca pentru a face bani pe acest site nu trebuie sa faci nimic doar achizitionezi revenue shares si primesti zilnic profit in functie de profitul companiei generat din vanzarile de reclama. Orice ban e binevenit mai ales ca nu trebuie sa faci nimic :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...