Jump to content
Guest AndreiMihai

Despre chat-ul de aici

Recommended Posts

Guest AndreiMihai

Ba da nu fiti nesimporci, eu habar nu am cum se fac aia, si imi ziceti mie ca eu ii pun. AM INTREBAT DUPAIA PE EUSIMPLU BA CE TARE E ASTA, CE COMENZI MAI ARE? si a zis mai are flood, muieste si inca ceva da nu mai tin minte.

Da ma omule, am pus injura x x x x x ca toti voi, ce bunica mea?! Si ban mi-am luat pentru ca ati mintit toti ca eu am urcat botii aia tampiti pe chat

Link to comment
Share on other sites

Guest AndreiMihai

BA PARSIVULE am intrebat botul czbot sau ceva asa, czbot cine te-a creat, si a raspuns askwrite e stapanul meu, magar mincinos ce esti. Niste parsivi sunteti si mincinosi.

M-AM LAMURIT NU MAI IMI BAT CAPUL. ban-ul nu a fost ca scriam colorat ci pentru ca au mintit astia ca eu am urcat botii aia pe chhat. Sunt 2 boti pe chat, si eusimplu si askwrite sunt detinatorii lor, nu stiu care a lu cine este

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

Ai facut un post aiurea. Nu-si bate nimeni capul cu ce se intampla pe chat, in special in seara asta. Daca esti sensibil incearca sa il eviti.

E revelionul in plm. Ia o bere, dai o buca, baga un cui. Relax man.

La multi ani Banele, ca mi-am amintit de autogolu' ala, fmm !

Link to comment
Share on other sites

Guest AndreiMihai
Nerusinatule nici nu stii ce sa minti, nici macar nu exista userul czbot

Nerusinat esti tu plod de 15 ani, am zis clar ca nu stiu exact cum se cheama al doilea bot, ci doar botul askbot stiu clar ca era acolo. UITA-TE LA POZA CAP PATRAT CUM SA BAG EU BOTII AIA??? TU SI CU EUSIMPLU I-ATI PUS

COPII BLEGI FARA EDUCATIE CE SUNTETI. AM INCHEIAT

Link to comment
Share on other sites

Guest AndreiMihai

@DaLykes uite fraiere mincinos ce esti ce flod sa dau?! Vai de parintii vostri care nu va educa, o generatie plina de retardati lwox0.jpg. Am iesit de aici, cu un copil retardat nu ai ce face ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...