Jump to content
Mastermates

cq killer pay

Recommended Posts

Dupa ce va fi facut public (asta daca se va intampla vreodata) astia de la conquiztador o sa incerce sa faca o protectie impotriva killerului..si o sa ajungem la un "razboi"...ei baga protectie..noi o spargem..apoi baga alta..o spargem si pe aia si tot asa...

Nu cred ca o sa il desfinteze...

Link to comment
Share on other sites

nu va mai luati dupa astia,nici macar nu e .exe,k e putina programare,mare scofala,niste javascript,o baza de date,shi decompilezi flash-u,aia q decompilatu nush dak o face oricine,da faceti niste cursuri de javascripr,php,cred k gasiti shi p google dak cautati,shi usor,usor o s va prinseti voi,shi oricum fara un pic d silinta nu se poate=;

Link to comment
Share on other sites

nu va mai luati dupa astia,nici macar nu e .exe,k e putina programare,mare scofala,niste javascript,o baza de date,shi decompilezi flash-u,aia q decompilatu nush dak o face oricine,da faceti niste cursuri de javascripr,php,cred k gasiti shi p google dak cautati,shi usor,usor o s va prinseti voi,shi oricum fara un pic d silinta nu se poate=;

De aici imi dau seama ce programator stralucit esti. Daca mai postezi tampenii iti dau ban, vrei sa ma injuri poti folosi PM ( mesaj privat, poate nu sti ce e acela PM [ Private Message ] ). Ai deja 2 warn-uri.

Link to comment
Share on other sites

buna ... sunt dispous sa dau nishte euro.. p tel... daca este... pt cq killer ...dar daca e cu licenta sa dau sms e tot una... deci daca il voi lua de la voi cu asta... atunci nu il voi da la nimeni:P sa shtiu ca am un prog rar :D

Hi. i' am from Bulgaria. How can i find cq iller to use in the bulgarian conquiztador??

Who can help me and how much it cost?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...