Jump to content
rukov

Ramas Bun RST

Recommended Posts

Sunt scurt si la obiect ca de obicei ca nu vreau sa plictisesc pe nimeni aici.A venit si momentul acesta cand trebuie sa ma retrag de forumul meu preferat.Nu sunt un om de baza sau important aici asa ca nu o sa planga nimeni dupa mine.Am invatat lucruri utile de la oameni care au un mod de gandire diferit.Aveti grija de voi.Rog un moderator sa imi retraga statutul de VIP care apropo baieti nu se cere ci se castiga. Motivul retrageri mele este unul personal.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Kronzy
Sunt scurt si la obiect ca de obicei ca nu vreau sa plictisesc pe nimeni aici.A venit si momentul acesta cand trebuie sa ma retrag de forumul meu preferat.Nu sunt un om de baza sau important aici asa ca nu o sa planga nimeni dupa mine.Am invatat lucruri utile de la oameni care au un mod de gandire diferit.Aveti grija de voi.Rog un moderator sa imi retraga statutul de VIP care apropo baieti nu se cere ci se castiga. Motivul retrageri mele este unul personal.

bre nu are rost pentru byte-ul. ...

Link to comment
Share on other sites

Sunt scurt si la obiect ca de obicei ca nu vreau sa plictisesc pe nimeni aici.A venit si momentul acesta cand trebuie sa ma retrag de forumul meu preferat.Nu sunt un om de baza sau important aici asa ca nu o sa planga nimeni dupa mine.Am invatat lucruri utile de la oameni care au un mod de gandire diferit.Aveti grija de voi.Rog un moderator sa imi retraga statutul de VIP care apropo baieti nu se cere ci se castiga. Motivul retrageri mele este unul personal.

Cine o sa imi mai faca, crackuri pentru programe ? :P

Link to comment
Share on other sites

Sunt unii care au mai multe neveste si mai multi copii si se descurca.

Rate la banci...

Parinti bolnavi...

Amante de intretinut....

On: Mane, eu nu te cunosc asa bine dar vizitez forumu de 1-2 ani ca guest si am vazut ca esti activ ai posturi utile, esti un membru de baza pe aici..Sper ca poate o sa revii vreodata..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...