Jump to content
rukov

Ramas Bun RST

Recommended Posts

  • Active Members
image.jpg

Cred ca esti un terchea berchea care nu ai facut nimic pentru forumul asta. Daca nu iti convine mutra lui, de ce postezi aici? Niciodata in viata mea nu am atacat pe nimeni, dar tu intreci masura.

ON: Succes in continuare. Nu te cunosc, deci iti urez doar succes.

Link to comment
Share on other sites

Cred ca esti un terchea berchea care nu ai facut nimic pentru forumul asta. Daca nu iti convine mutra lui, de ce postezi aici? Niciodata in viata mea nu am atacat pe nimeni, dar tu intreci masura.

ON: Succes in continuare. Nu te cunosc, deci iti urez doar succes.

mi se pare penibil , sa deschizi un asemenea topic , ma rog , fiecare cu ce il doare nu ma intereseaza.. :) cred ca majoritatea gandesc la fel ca in imaginea de mai sus , si cat despre facut si altele ai dreptate , poate nu am facut mare lucru pentru forumu asta , dar nici nu prea am de gand , nu ma intereseaza sa fiu sincer... te tuca ponta

Link to comment
Share on other sites

@ICEBREAKER101010 ehh :)

Am luat deja decizia baieti o sa revin pe forum doar ca simplu vizitator.

pai hai sa facem toti asa sa intram ca simpli vizitatori sa nu mai ajutam pe nimeni cu nimic... in fine e decizia ta dar daca tu faci asa o sa fac asi eu ca tine deoarece inseamna ca exista un motiv pe care tu il stii si esti sigur de el.

Link to comment
Share on other sites

mi se pare penibil , sa deschizi un asemenea topic , ma rog , fiecare cu ce il doare nu ma intereseaza.. :) cred ca majoritatea gandesc la fel ca in imaginea de mai sus , si cat despre facut si altele ai dreptate , poate nu am facut mare lucru pentru forumu asta , dar nici nu prea am de gand , nu ma intereseaza sa fiu sincer... te tuca ponta

Asta nu e penibil

Penibil este sa ai la semnatura "Im huan your argument is invalid".

Who cares you are huan ?

Penibil este sa scrii "te tuca ponta". Cine cacat vorbeste asa? Esti din moldavia ?

Link to comment
Share on other sites

Asta nu e penibil

Penibil este sa ai la semnatura "Im huan your argument is invalid".

Who cares you are huan ?

Penibil este sa scrii "te tuca ponta". Cine cacat vorbeste asa? Esti din moldavia ?

Nu e penibil s? î?i faci ”Topicul plângerii” pe RST ? Poate nu înteleg eu atât de bine gravitatea situa?iei, dar tema topicului ?i ideea cu ”ur?rile de bine” mi se pare de cacat. De ce ai vrea s? faci un astfel de topic ? A? prefera dac? veni?i cu argumente s? nu fi?i atât de limita?i încat s? v? lega?i de semn?turi , ortografie and this kind of shits..

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
Nu e penibil s? î?i faci ”Topicul plângerii” pe RST ? Poate nu înteleg eu atât de bine gravitatea situa?iei, dar tema topicului ?i ideea cu ”ur?rile de bine” mi se pare de cacat. De ce ai vrea s? faci un astfel de topic ? A? prefera dac? veni?i cu argumente s? nu fi?i atât de limita?i încat s? v? lega?i de semn?turi , ortografie and this kind of shits..

O sa incerc eu sa-ti vin cu cateva argumente, cu riscul sa iau warn.

Aici se pot lega prietenii, relatii si chestii de genul intre useri. Mi se pare normal ca atunci cand nu mai faci parte dintr-o comunitate, dintr-un grup de oameni, fie el si online, sa-ti anunti retragerea. Poate voi priviti in alt fel lucrurile, dar pe mine ma ajutat si ma ajuta enorm de mult thread-uri create de altii acum multi ani. Am invatat mai mult de aici si de pe alte forumuri decat de la facultate. Daca vrei, acest thread este un fel de "multumesc" al lui pentru ca l-ati ajutat. Postez foarte rar pe forum pentru ca in unele thread-uri nu ma regasesc, altele ma depasesc iar in altele au spus predecesorii mei ce aveam de spus, dar asta nu inseamna ca nu intru zilnic. Cu unii de aici m-am si intalnit. Intamplator, la facultate, conferinte si lucruri de genul. Pe nimeni de aici nu cred ca intereseaza ce facem dupa ce iesim de pe forum sau ce facem pentru a trai, este doar un loc unde ne putem informa si putem sa ne facem amici.

PS: Imi place sa cred ca scriu corect gramatical dar faza cu "ai gresit virgula" mi se pare la fel ca faza "ce urat esti". Ma lasa prost.

Edited by SynTAX
Link to comment
Share on other sites

Nu e penibil s? î?i faci ”Topicul plângerii” pe RST ? Poate nu înteleg eu atât de bine gravitatea situa?iei, dar tema topicului ?i ideea cu ”ur?rile de bine” mi se pare de cacat. De ce ai vrea s? faci un astfel de topic ? A? prefera dac? veni?i cu argumente s? nu fi?i atât de limita?i încat s? v? lega?i de semn?turi , ortografie and this kind of shits..

Daca tu asta ai inteles, ca m-am legat asa de nebun de semnatura lui, inseamna ca eu sunt limitat, dar tu esti mai prost decat un prost care nu stie ca e prost.

Link to comment
Share on other sites

Dac? el se retrage (nu mai intr? 2 zile sau intr? cu alt username sau ca guest) asta nu înseamn? c? v? înceteaz? posibilitatea de comunicare, lol. Dac? v? întelegea?i atât de bine, putea s? v? transmit? pe Skype c? nu mai dore?te s? activeze în cadrul RST, nu cred c? era nevoie de topic separat, de 4 pagini care s? spameze feed-ul. Un simplu mesaj l?sat pe profilul personal cred c? ar fi fost de ajuns, eventual cu o adres? de contact pentru doritori. Asta e p?rerea mea, astfel de topicuri sunt ni?te copil?rii ?i nu au ce c?uta pe niciun forum dar fiecare este liber s? fac? ce vrea.

@Elohim: Nu ai avut nicio treab? cu subiectul, nicio treab? cu rukov, te-ai b?gat ca musca-n ... Te-ai legat de semnatur?, de felul "moldovenesc" în care a fost scris textul, totul legat strict de persoana lui. Ce ar trebui s? în?eleg ?

Link to comment
Share on other sites

Dac? el se retrage (nu mai intr? 2 zile sau intr? cu alt username sau ca guest) asta nu înseamn? c? v? înceteaz? posibilitatea de comunicare, lol. Dac? v? întelegea?i atât de bine, putea s? v? transmit? pe Skype c? nu mai dore?te s? activeze în cadrul RST, nu cred c? era nevoie de topic separat, de 4 pagini care s? spameze feed-ul. Un simplu mesaj l?sat pe profilul personal cred c? ar fi fost de ajuns, eventual cu o adres? de contact pentru doritori. Asta e p?rerea mea, astfel de topicuri sunt ni?te copil?rii ?i nu au ce c?uta pe niciun forum dar fiecare este liber s? fac? ce vrea.

@Elohim: Nu ai avut nicio treab? cu subiectul, nicio treab? cu rukov, te-ai b?gat ca musca-n ... Te-ai legat de semnatur?, de felul "moldovenesc" în care a fost scris textul, totul legat strict de persoana lui. Ce ar trebui s? în?eleg ?

Your argument is invalid !!!

Declar pe proprie reaspundere ca imi asum orice warn posibil si imposibil primit pt aceste offtopicuri )

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

rukov, multumim pentru activitatea ta de pe forum si iti urez numai succes.

@Elohim . Ideea cu ramas bunul e urmatoarea, daca e vorba de un membru important al unei comunitati ca a noastra, care are o anumita prezenta si a adus o anumita contributie comunitatii, atunci mi se pare normal, daca nu mai intentioneaza sa faca parte din ea, sa isi anunte retragerea. Acum daca vorbim de altfel de membri, care nu fac mai nimic pe aici, da in cazul asta, un astfel de thread nu isi are rostul.(asta legat de comparatia dintre reckon si rukov).

Acum, threadul a fost deschis de destul timp, cine a vrut si-a putut lasa raspunsul aici, cei ce il cunosc mai bine, au si alte legaturi cu el in afara de acest forum, asa ca topicul si-a atins scopul si limita de viata => TC(ca sa nu continue "discutia" inceputa mai sus).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...