Jump to content
masterdinulv

Am reusit sa alfu parola wifi fara dictionar .fara brutforce fara wps :d

Recommended Posts

Buna tuturor as vrea sa stiti si voi ca astazi am reusit sa aflu parola la wifi ..cu ajutorul wifislax 4.10 am gasit asa numitul soft linset care gaseste captureaza si creaza un ap identic cu cel al victimei ...dupa care vitima a incercat sa se conecteza la fake ap dupa care am primit parola lui de la wifi undeva 15 minute am perdut...dar am ajuns la un moment vreau sa gasesc folderul unde se afla acest linset pentru a face unele modificari si nu il gasesc.. daca gaseste cineva postati aici

Link to comment
Share on other sites

  • Moderators

Poti sa fii fericit stiind ca nu ai spart parola (gen cum e la wep) sau ai incercat bruteforce pe ea, ci ai gasit alta tehnica. Dar daca tot ai gasit tehnica asta noua, de ce nu ai incercat sa afli mai multe informatii despre ea?

Tehnica se numeste Evil Twin si e de ceva timp.

http://null-byte.wonderhowto.com/how-to/hack-wi-fi-creating-evil-twin-wireless-access-point-eavesdrop-data-0147919/

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

mersi de info am sa ma uit ...stiu ca nu am spart parola clientul singur mia dato scriindo in browser ..am 2 fisiere cap cu handshake capturat dar am bagato in dictionare si nu imi afiseaza nici o parola poate va dau sa incercati voi ?

daca puteti datimi un link la video in care sa fie capturarea datelor vecinului dupa conectarea la wifi

Edited by Usr6
2 x post
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...