Jump to content
NBD

Diferite servicii la preturi rezonabile

Recommended Posts

Salut RST!! Am si eu cateva servicii pe care le prestez de ceva timp si m-am gandit sa ma promovez putin si aici.

Serviciile pe care le ofer:

-Vand like-uri facebook : 10$ per 1000 bucati (ofer si followers pe facebook si twitter)

-Vand liste de e-mailuri targetate (Romania,USA etc.) : pretul se stabileste in functie de numarul emailurilor

-Vand sistem de trimitere a e-mailurilor in masa

-Ofer suport pc (pentru persoanele care au nevoie)

-Ofer servicii social media ( creez pagini de facebook,le promovez etc )

-Ofer si alte servicii la comanda.

Numai bine !

//Vand si metoda (legala) de a castiga la cazinourile online (la ruleta)

//Astept pm cu id de mess/skype

Edited by NBD
Link to comment
Share on other sites

@NBD Metoda legala de a castiga la ruleta. Parierea pe culori si dublatul sumei daca nu iese. Legala? Nu prea. Pe online nu te verifica nimeni, de asta crezi tu ca e legal. La cazinourile offline primesti interdictie daca te prinde.

Oricum pierzi , pentru ca nu poti dubla miza la infinit.Am pierdut 50 de euro pe prostia asta la cazino cu prietenii :))

Link to comment
Share on other sites

Oricum pierzi , pentru ca nu poti dubla miza la infinit.Am pierdut 50 de euro pe prostia asta la cazino cu prietenii :))

Se pot face bani, dar ai nevoie de capital si rabdare. Am practicat strategia pentru un timp scurt si a mers, dar m-am oprit din motive personale. Cu 1000euro banca de start am facut profit pe zi 200euro pana la o suma mai mare de care aveam nevoie dupa care m-am oprit o perioada. Am reinceput sa joc, dar cu o banca de start mult mai mica si treaba mergea. Foarte incet, dar mergea. Nu am avut rabdarea necesara si am renuntat. Nu sfatuiesc pe nimeni sa se apuce de aceasta strategie. Eu am avut noroc probabil. Altii pot pierde. Cineva s-a luat dupa mine si a inceput cu aceeasi banca cu care am inceput si eu prima data(1000euro) si a pierdut mai mult de jumatate intr-o zi. Probabil a si fost vina lui, fiindca si-a stabilit o miza mare de la bun inceput(50euro primul pariu).

Link to comment
Share on other sites

Se pot face bani, dar ai nevoie de capital si rabdare. Am practicat strategia pentru un timp scurt si a mers, dar m-am oprit din motive personale. Cu 1000euro banca de start am facut profit pe zi 200euro pana la o suma mai mare de care aveam nevoie dupa care m-am oprit o perioada. Am reinceput sa joc, dar cu o banca de start mult mai mica si treaba mergea. Foarte incet, dar mergea. Nu am avut rabdarea necesara si am renuntat. Nu sfatuiesc pe nimeni sa se apuce de aceasta strategie. Eu am avut noroc probabil. Altii pot pierde. Cineva s-a luat dupa mine si a inceput cu aceeasi banca cu care am inceput si eu prima data(1000euro) si a pierdut mai mult de jumatate intr-o zi. Probabil a si fost vina lui, fiindca si-a stabilit o miza mare de la bun inceput(50euro primul pariu).

In realitate , exista miza maxima gen 100euro,500euro samd in functie de masa la care joci , si poti ajunge super usor la banii aia , pe calculator merge treaba destul de bine pentru ca el are alt sistem de random si esti sigur ca iti scoti banii si nici nu exista miza maxima la multe site-uri.Daca faci 40-50 boti sa joace 24/7 (asta inseamna sa ai ceva bani) ai putea ajunge lejer la un profit de cateva mii de euro zilnic , venit pasiv , in functie de cat de repede se prinde site-ul la care joci(sunt multi factori , care te pot opri).

Link to comment
Share on other sites

Roulette Strategy - Methods – Tricks and Roulette systems | Roulette Bot Plus

Vindeti-va casele,masinile si imbogati-va in 3 zile.

plot twist: La munca in plm.

Nu exista metoda de a castiga la jocuri de noroc publica sau ieftina , am prieteni de stiau cum sa intre in developer mode la niste aparate dintr-o carciuma si luau cate un milion , asa din cand in cand ca sa nu bata la ochi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...