Jump to content
io.kent

Codename facebook bot

Recommended Posts

Ce glume de rahat ai in tine . :)) .

Om bun de taiat in bucati si f***t in cap!

Pai mai incultule ca sa nu iti zic altfel daca omu a spus destul de clar "scanati si voi!" tu la ce prostia lui dumnezeu il intrebi "E bun ? nu e virus ?" tu imi zici mie om bun de taiat dar tu nu esti in stare sa faci un scan ai de viata si p..a ta

Link to comment
Share on other sites

Pai mai incultule ca sa nu iti zic altfel daca omu a spus destul de clar "scanati si voi!" tu la ce prostia lui dumnezeu il intrebi "E bun ? nu e virus ?" tu imi zici mie om bun de taiat dar tu nu esti in stare sa faci un scan ai de viata si p..a ta

Nu te inteleg dece te bagi tu in seama? eu m-am referit daca are virusi , nu cum spui tu cretinule , eu zic sa incetezi ca aici nu e chat . o zi buna (romane)

Link to comment
Share on other sites

Off: e bun are vitamine si calciu

ON: Thx !

Ce glume de rahat ai in tine . :)) .

Om bun de taiat in bucati si f***t in cap!

M-am bagat deja in prea multe discutii si am privit romanii din exterior cum se cearta din orice rahat. Sper sa nu-mi fac probleme cu staff-ul ca duc thread-ul putin in off-topic, dar nu ma pot abtine. Frate, era o gluma de bun gust, nu Doza de Ha? cu Mikey. Esti genul ala de om care intreaba oamenii daca nu sunt virusi la torrent comments pe trackere si ai tupeul sa-l iei de sus pe om, TU, care nu 'esti in stare sa faci un scan'.

PS: stati la seed!

Edited by censored
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...