Jump to content
ponta

Spre Ce ne Indreptam !

Recommended Posts

Totul Pleaca de la familia rockefeller care au o avere de peste 500 de Bilioane de dolari adica mai mult de jumate decat toti bani de pe globul pamantesc,ei detin Bursa de la Londra sunt proprietari Shell Visa MasterCard ei pun guverne si darima guverne ei lau pus pe obama si restul la putere(kenedy a fost asasinat ca nu a vrut sa se supuna) Tot ei finanteaza si dtin toate fabricile de medicamente din lume toate laboratoarele in care se dezvolta virusi Gen EBOLA Care este testat acum in Africa sa vada cum reactioneaza lumea in masa,Scopul lor?Simplu Sunt-em 2 persoane intr.o camera in 5 ani suntem 20 peste alti 5 ani suntem 50 si tot asa in timp aerul devine inrespirabil lipsa de mancare si resurse apare deci avem doua optiuni or murim cu toti si se stinge rasa omeneasca ori omoram din aia 3 sferturi din ei si rasa umana va trai iar aerul se va curata si vor fi resurse din belsug,Suntem 7 Miliarde de persoane pe pamant suntem prea multi este logic alta sansa de scapare nu este pur si simplu lumea nu intelege ca nu mai sunt resurse si rasa umana este pe cale de disparitie,singura cauza pentru care mai suntem in viatza si nu lasa astia virusul pe tot globul este simplu le este frica de Rusi Chinezi Si indieni Chinezi sunt cei mai multi 1.Miliard 300 de Milioane,Nu este nici un fel de paranoia sau vre.o banuiala tot ce am scris nu este nimic copiat de pe vre.un site de oameni fanatici si tot asa Pur si simplu este realitatea si adevarul este logic nu mai sunt nici pesti in ocea-ne,500.000 de Milioane de persoane vor ramane pe tot globul pamantesc restul vor muri prin fel si fel de virusi creati in laboratoare prin Mancarea ce o mancam gandita si facuta de Niste Oameni cu masti la gura inbracati in alb intr.o fabrica condusa de un Burtos care sta pe un fotoliu de piele fumand un trabuc si mancand singur la o masa cat mananca o familie o data,cei mai puternici oameni Bogati vor fi Vacinati iar restul vor pieri ce este de facut?sincer daca nu ai o suma de bani foarte mare profita de cat a mai ramas,Ar mai Fi multe de spus dar am sa ma opresc aicia multi ma vor critica alti vor intelege ca este logic si adevarat tot ce am scris aicia,SA NU UITAM k CEI CE AU DISTRUS LUMEA SUNT CEI IN COSTUM NU CEI CU TATUAJE !!!!

Link to comment
Share on other sites

Nu totul este legat de bani din cate am inteles de la un om sus pus,aceasta familia vaneaza si oameni inteligenti,care ar fi compatibili cu gena lor.

L.E.:Cea ce spui tu este 100% adevarat nu te astepta sa fi luat in serios de o populatie care se uita la show-uri gen o mireasa pentru fiul meu si traiesc din somaj sau ajutor social,90% din tara asta isi merita soarta si nu am deloc mila de ei.

Edited by Worm64
Link to comment
Share on other sites

Am Fost personal La locul unde acel om a fost Impuscat in cap si nu am vazut nici o urma de sange si am fost in aceias zi cu atacul !

atacul asta a adunat peste 50 pe sefi de state la paris pentru 16 victime pentru 250.000 de mii care au murit in 11 septembri nu sa deplasat nimeni pana in USA De ce?Pentru ca 11 Septembrie a avut scop daor ca sa invadeze americani iraq.ul si restul tarilor si in iraq si.au instalat bazele pe cele mai mari zacaminte de petrol (gen ne invadeaza americani si isi fac baza pe rosia montana) ce sa intamplat aicia la Paris a adus 50 de sefi de staturi in nu mult timp vor ne vor impune cipurile osa vedeti si cine le va refuza va fi considerat terorist,ca tot find Vorba de teroristi pai astia au fost teroristi aveau cagule dar si-au lasat actle in masina si amprentele si au jefuit o benzinarie sa ia de mancare astia sunt teroristi?nu sunt ori o conspiratie ori niste Criminali lasi !In fine Vorba aia Il doare in p*** pe Lup de Parerea oilor !

Link to comment
Share on other sites

Nu totul este legat de bani din cate am inteles de la un om sus pus,aceasta familia vaneaza si oameni inteligenti,care ar fi compatibili cu gena lor.

L.E.:Cea ce spui tu este 100% adevarat nu te astepta sa fi luat in serios de o populatie care se uita la show-uri gen o mireasa pentru fiul meu si traiesc din somaj sau ajutor social,90% din tara asta isi merita soarta si nu am deloc mila de ei.

Exact Lumea este ocupata cu obligatie sociale impuse de stat si ai tine ocupati cu FaceBook Si fel de fel de show-uri cum bine ai spus mireasa pentru fiul meu,putem dezbate ore in sir zile luni nimnic nu poate schimba soryul ce ne asteapta pe toti.

Link to comment
Share on other sites

Totul Pleaca de la familia rockefeller care au o avere de peste 500 de Bilioane de dolari adica mai mult de jumate decat toti bani de pe globul pamantesc,ei detin Bursa de la Londra sunt proprietari Shell Visa MasterCard ei pun guverne si darima guverne ei lau pus pe obama si restul la putere(kenedy a fost asasinat ca nu a vrut sa se supuna) Tot ei finanteaza si dtin toate fabricile de medicamente din lume toate laboratoarele in care se dezvolta virusi Gen EBOLA Care este testat acum in Africa sa vada cum reactioneaza lumea in masa,Scopul lor?Simplu Sunt-em 2 persoane intr.o camera in 5 ani suntem 20 peste alti 5 ani suntem 50 si tot asa in timp aerul devine inrespirabil lipsa de mancare si resurse apare deci avem doua optiuni or murim cu toti si se stinge rasa omeneasca ori omoram din aia 3 sferturi din ei si rasa umana va trai iar aerul se va curata si vor fi resurse din belsug,Suntem 7 Miliarde de persoane pe pamant suntem prea multi este logic alta sansa de scapare nu este pur si simplu lumea nu intelege ca nu mai sunt resurse si rasa umana este pe cale de disparitie,singura cauza pentru care mai suntem in viatza si nu lasa astia virusul pe tot globul este simplu le este frica de Rusi Chinezi Si indieni Chinezi sunt cei mai multi 1.Miliard 300 de Milioane,Nu este nici un fel de paranoia sau vre.o banuiala tot ce am scris nu este nimic copiat de pe vre.un site de oameni fanatici si tot asa Pur si simplu este realitatea si adevarul este logic nu mai sunt nici pesti in ocea-ne,500.000 de Milioane de persoane vor ramane pe tot globul pamantesc restul vor muri prin fel si fel de virusi creati in laboratoare prin Mancarea ce o mancam gandita si facuta de Niste Oameni cu masti la gura inbracati in alb intr.o fabrica condusa de un Burtos care sta pe un fotoliu de piele fumand un trabuc si mancand singur la o masa cat mananca o familie o data,cei mai puternici oameni Bogati vor fi Vacinati iar restul vor pieri ce este de facut?sincer daca nu ai o suma de bani foarte mare profita de cat a mai ramas,Ar mai Fi multe de spus dar am sa ma opresc aicia multi ma vor critica alti vor intelege ca este logic si adevarat tot ce am scris aicia,SA NU UITAM k CEI CE AU DISTRUS LUMEA SUNT CEI IN COSTUM NU CEI CU TATUAJE !!!!

Iti dau si eu 20 lei daca promiti ca iti stergi contul.

Capacitatea ta intelectuala ( ca sa nu te fac prost direct ) este atat de mica, incat nici nu stiu de unde sa incep sa iti explic cat de mica este, asa fel incat tu sa si intelegi ce iti zic.

Daca te punem sa numeri pana la 500 de "Billioane" cum zici tu, o dai in stack overflow

Link to comment
Share on other sites

Si ce credeti,ei sunt nemuritori?

O sa se duca si ei cum ne ducem noi restul (oameni de rand).

Nu sunt nemuritori,dar vor sucesa copii lor mai departe !

Bre, ti-am zis sa nu mai fumezi toate prostiile.

Good guy Familia Rockefeller, vrea sa salveze planeta diminuand specia distructiva: omul.

Le dam noi tigani sa testeze Ebola pe ei.

Eu nu am spus nici o data ca sunt Bad Guy ! Alta solutie nu este Pur si simplu ar fi o nebunie sa credem ca,cand vom ajunge la 10 miliarde totul va fi minunat si vom putea trai cu toti in armonie mancand pietre !

Tigani vor combate si Ebola :))

Edited by TheTime
post dublu
Link to comment
Share on other sites

Dupa parerea mea,exista antidot la toate bolile. Doar ca e secret si sunt vaccinati cei mai importanti oameni fie ei bogati sau oameni de stiinta.

Atentie doar cei mai importanti,daca ai bani nu inseamna ca ai si antidot,s-au dus pe ..... si oameni bogati deci dece ne zbatem aiurea,oricum noi distrugem planeta inainte de toate.

Link to comment
Share on other sites

Bha ponta tata ,nu am citit primul post din thread ,ala in care povestesti tu frumos acolo despre ceva si doar am dat mai departe ca sa vad posturi ca ale lui nytro ,dar brusc am vazut ceva de 10 miliarde....pana ajungem la 10 miliarde ca si populatie , tu esti mort de mult asea ca chill .

Se pare ca faci parte din generatia FaceBook,sau din cei ce nu stiu inca ca Jocul farmerama este 100/100 Creat de CIA ! Pai eu osa fiu Pa dar nu am de gand sa plec fara sa las pe nimeni sa duca steagul mai departe !

Link to comment
Share on other sites

pentru cei care nu sunt din generatia facebook uite aici dovada ca atunci cand impusti in cap un om cu ak47 este total diferit (sar bucati din craniu si sange) nu ca in regizarea lor de 2 lei si sergiu nicolaescu cred ca regiza mai bine:

LiveLeak.com - Classic AK47 Syria Execution

Untitled0.png

Untitled1.png

Untitled2.png

am sa uploadez undeva cand am timp si filmarea originala de la fata locului din Paris de pe tel. am incercat pe youtube si vimeo toate sunt sterse dupa 2 minute..caut altceva

Edited by akadns
Link to comment
Share on other sites

Se pare ca faci parte din generatia FaceBook,sau din cei ce nu stiu inca ca Jocul farmerama este 100/100 Creat de CIA ! Pai eu osa fiu Pa dar nu am de gand sa plec fara sa las pe nimeni sa duca steagul mai departe !

Sa spunem ca ai dreptate ,cu toate ca intru pe facebook din an in pasti si rahatelu ala de joc nu m-am jucat niciodata (scuze dar nu pot sa ma cobor de la crysis 3 la o aberatie facuta de un prescolar ,plus ca am destui tarani in blocul unde locuiesc ),daca noi ne luam dupa teoriile tale conspirationiste ,ce rezolvam?

Iti dai seama ca in comparatie cu ei tu esti un mic rahat cu ochi, inexistent .

Hai sa o luam altfel ,sa gandim putin ca eminescu,numai ca modificam putin esenta .

O sa facem o aluzie directa la Scrisoarea 1:

Cia,FBI,Pentagon ,toate astea sunt organizatii mari rau ,si ele vor constitui macrouniversul nostru .(adica terra, )

Noi ,oamenii de rand ,muncitori ,pupincuristi ,mincinosi ,prosti ,cretini formam microuniresul adica sfera noastra de influenta care este mult mai restransa ,deoarece se bazeaza numai pe relatii interumane ,precum prietenia ,falsa/adevarata etc.

Cert este ca aceste organizatii sunt mult mai mari din cauza ca ele cauta sa elimine acest "defect" uman care este ancorat direct invidiei ,impunand o anumita etica fiecarui angajat important distrugand astfel multe din piedicile care ar putea sa apara ,tocmai din cauza asta am spus ca formeaza un macrounivers.(nu vreau sa fie gandit cu sensul propriu ,ci cu sens figurat )

Gandestete ,ca sa-ti fie mai usor la Luceafar sau hyperion, si alaturati in minte imaginea cia ca si o entitate cu o influenta ca e zeitatii eminesciene ,(care a calatorit pana la ab initio ,si a asistat la momentul cosmogoniei si al escatologiei .adica a vazut tot ,a auzit tot ,dar a titnut totul pentru el ,nu trebuiau sa stie muritorii cu ce se confrunta el )

(Facem pe p?mântul nostru mu?unoaie de furnici;

Microscopice popoare, regi, o?teni ?i înv??a?i) Sa spunem ca versurile astea fac aluzie la noi ,pentru ca si uni regi ,si unele persoane importante nu fac parte din mega gruparile noastre precum cia sau ce iti mai debiteaza tie mintea ,ei fiind intr-un sfarsit niste oameni normali.

Si mai e inca o categorie de oameni de rand ,aia care vor sa fie mai cu mot si sa spuna ca au inteles circa 2% din ceea ce face Entitatea Suprema ,adica mai mult nimic ,dar eh ,el crede ca are habar .(Ne succedem genera?ii ?i ne credem minuna?i) .

Sa-ti spun ceva dragul meu ,mintea incearca sa gaseaca un tipar si intr-un anumit lucru ce nu poseda o astfel de calitate ,adica ea cauta raspunsuri si intr-un nimic.

Si chiar daca ,printr-o minune a lui hitler tu ai avea dreptate ,nu ai puterea necesara sa schimbi nimic ,ai fi decat un kkt cu mot in frunte care ar induce decat panica si atata ,nimic mai mult ,nimic mai putin .

Edited by SerbanChz
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...