Jump to content
State

Webhosting

Recommended Posts

Salut. Vin in ajutorul userilor ce au nevoie de hosting, asa ca o sa ofer si un pachet free. Singura cerinta este sa imi spuneti la ce va trebuie ( a fost un user aici care mi-a dat pm si cand i-am spus sa-mi spuna despre proiect, a spus ca eu oricum am acces la contul lui si pot vedea, deci ce ma intereseaza... Nu, nu fac asta. Nu am de ce sa intru pe conturile voastre. Intervin numai daca faceti chestii ilegale. )

Edit: Nu mai vand nimic, doar ajut pe cine pot ! Sa se mute de la market va rog!

Edited by State
Link to comment
Share on other sites

Buna asta :)) Era sa te si cred... ma refer ca nu am pus o limita pentru trafic, bineinteles ca termenul de " nelimitat " nu exista !

Doar ca ai omis intentionat sa specifici asta, poate gaseai vreun prostanac care sa nu stie.

Initiativa ta e buna insa incearca sa fii sincer si transparent de la bun inceput.

Link to comment
Share on other sites

toti pokemonii dau si ei host, asta e noua "afacere" in ROMANIA.

(vad ca te-ai razgandit sa mai vinzi ceva :)))

Stai sa vezi daca vor reveni la moda torrentele.

Prin '09-'12 aveam o gramada de comenzi pentru trackere de torrente. Si cei de la hi2.ro la fel.

Link to comment
Share on other sites

toti pokemonii dau si ei host, asta e noua "afacere" in ROMANIA.

(vad ca te-ai razgandit sa mai vinzi ceva :)))

pokemon esti tu ;)

Se pare ca nici daca vreau sa fac un bine, nu e ok... In fine. Recunosc, a fost o idee proasta sa " vand " , asa ca am si scos chestia aia ! Dar na, in fine! Cei interesati, imi dau pm, nu se baga-n seama asa aiurea.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...