Jump to content
deepdns

script serialepenet

Recommended Posts

spn.exe ce este?

pune scriptul nu executabil....

Seriale Pe Net .exe

e self extracting arhive de aia e .exe, si tot de aia e .exe ca sa nu o stearga aia de pe site in timp scurt +ca are si parola, happy now ? nu va roaga sau obliga nimeni sa downloadati si sa executati pe masina de uz zilnic, at anytime ---> sand box.

Link to comment
Share on other sites

Seriale Pe Net .exe

e self extracting arhive de aia e .exe, si tot de aia e .exe ca sa nu o stearga aia de pe site in timp scurt +ca are si parola, happy now ? nu va roaga sau obliga nimeni sa downloadati si sa executati pe masina de uz zilnic, at anytime ---> sand box.

baii tu nu ai auzit de arhiva cu parola??? pune exe in alta parte nu la scripturi

Link to comment
Share on other sites

baii tu nu ai auzit de arhiva cu parola??? pune exe in alta parte nu la scripturi

sa-ti bagi *ula ce limbaj de gucci ai ;)) esti stramb' ce ai, nu stii sa te adaptezi nu mai downloada .exe-uri ca te virusezi draq'

Se afla in scriptul asta si baza de date sau nu ai pus-o ?

Era pe forum la un moment dat ... eu personal, nu am sa va servesc mura in gura tot.

Edited by Usr6
2 x post
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

sa-ti bagi *ula ce limbaj de gucci ai ;)) esti stramb' ce ai, nu stii sa te adaptezi nu mai downloada .exe-uri ca te virusezi draq'

Era pe forum la un moment dat ... eu personal, nu am sa va servesc mura in gura tot.

Pai da ma nene, dar macar pune si baza de date , odata ce ai spus ca sa pus intr-un alt post , deci e liber pentru download ca si cum.

Link to comment
Share on other sites

Am instalat eu adica am incercat sa instalez si imi face redirect catre serialepenet, dau sa ma uit pe site sa vad daca a functionat si vad arata frumos era prea frumos sa fie adevarat asa ca l-am sters de pe host.

pune pe localhost data viitoare sa nu te doara capul, baza de date e drupal seria epe net e facut in drupal, restul va descurcati voi, sunteti bajeti mari.

Link to comment
Share on other sites

Pai da ma nene, dar macar pune si baza de date , odata ce ai spus ca sa pus intr-un alt post , deci e liber pentru download ca si cum.

si smarteu voi ce vreti sa faceti pe acest forum?

aici nu sunt prosti bagati-va exe-ul ala in asa cum stiti si poate nu imbolnaviti forumul cu stourile voastre

sunte-ti virusati maxim !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...