Jump to content

Recommended Posts

Am si eu o problema mai mica daca ma puteti ajuta :)

Nu mai merge sa downloadez aproape nimic nici steam , nici mozila , nici opera , aproape nimic

Mi se incarca aproape 99 % si dupaia se opreste : View image: untitled

Ai facut upgrade la memoria RAM ?

Incearca sa stergi user-ul din chrome si sa folosesti unul nou sau daca esti logat pe contul tau sa te deloghezi sa vezi daca merge asa.

Ma enerveaza chestiile astea cand solicita lumea ajutor: "Nu-mi merge, s-a stricat " dar eu n-am facut nimic, n-am apasat pe nimic, ma jucam si deodata...

Plm spune-ne ce ai facut. Heeeeelp lume, numai imi merge mesu, sunt la un prieten, scooze de mass

Edited by BalauruPutos
Link to comment
Share on other sites

Schimba windows-ul... Ce rost are sa te chinui..

Cum ce rost are? Prinde experienta.

Încearc? sa cau?i pe google solu?ii. Acolo ai absolut tot ce î?i trebuie. Sigur s-a întâlnit cineva înaintea ta cu aceast? problem? ?i a reu?it sa o rezolve.

Scrie pe google exact ce se întâmpl? ?i nu te opri la primele rezultate.

Link to comment
Share on other sites

Nu te priveste cine sunt cum nici eu nu te-am intrebat cat de prost esti .

Poate e o eroare , sunt N jocuri care merg si sunt downloadate 99 % .

Acum esti tu batut in cap , incognito sti ce face ?:)) ce plm de legatura are cu dld ?:))))

Are mare legatura, foarte mare. Add-on-urile nu merg by default in incognito, o extensie nu-l lasa sau e un alt program care in incognito nu interfereaza.Crede-ma ca nu duce nicaieri discutia noastra, tu in loc sa impungi ar trebui sa macani si sa fugi. Lasa ramai acolo sus la nivelul tau de student calculatorist si cand am nevoie de tine ma ridic eu la nivelul tau. I'M OUT!

Link to comment
Share on other sites

Daca ai IE8 ar putea fii de la el, deschide Internet Options, si mergi la tabul "Advanced" debifeaza "Check for signatures on downloaded programs " .

Sau schimba locatia downloadurilor in alt folder decat cel default "Downloads" .

Sau mergi in " computer/local disk/program files/internet explorer " si muta iexplorer pe desktop .

Eu cu a treia varianta am rezolvat aceasta problema .

Link to comment
Share on other sites

"incognito" e doar un mod ascuns , in rest nu are treaba cu nimic, se "comporta" normal .

Off: Nu am nevoie de vreo apreciere, eu i-am zis la om ce cred eu ca ar trebuii sa faca , nu ca tine sa strige ... striga pe stadion daca ai chef , daca nu , il ajuti sau nu te baga in topic.

Mi s-a luat sa citesc topicuri , sa vad fel si fel de oameni cum se iau in pula.

Link to comment
Share on other sites

"incognito" e doar un mod ascuns , in rest nu are treaba cu nimic, se "comporta" normal .

Off: Nu am nevoie de vreo apreciere, eu i-am zis la om ce cred eu ca ar trebuii sa faca , nu ca tine sa strige ... striga pe stadion daca ai chef , daca nu , il ajuti sau nu te baga in topic.

Mi s-a luat sa citesc topicuri , sa vad fel si fel de oameni cum se iau in pula.

Cum ai procedat tu ? Mi-ai trimis mesaj privat :)

poftim mesajul tipului deosebit (limbajul lui este direct proportional cu bagajul de cunostinte):

Originally Posted by mannnu

ce morti ma-ti vrei ma ?

pune mana pe-o carte si citeste in pula mea , dupa vorbeste despre ce ai spus in topic, ca nu ai habar .

Link to comment
Share on other sites

si ?

deja conflictul e offtopic, eu i-am zis la om ce as face in locu` lui , tu poti s-o freci cum vrei , ai 2 maini . Ma abtin de la reply acum in colo , ti-am dat in privat ce ai cerut :)

Si acum ai mai facut cateva posturi , intri in rand cu balaceala asta:)

Edited by mannnu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...